Beaba Bib'expresso 2v1 White Grey

Beaba Bib' Expresso 2v1 je unikátny prístroj, umožňujúci pripraviť umelé …

Zobraziť viac

Beaba Bib' Expresso 2v1 je unikátny prístroj, umožňujúci pripraviť umelé mlieko pre dieťa počas niekoľkých sekúnd, jednou rukou a s ideálnou teplotou.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 1 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Objavte nový spôsob, ako pripraviť mlieko: Rýchlejšie: fľaša s mliekom je pripravená behom 30 sekúnd (zodpovedá príprave fľaše s objemom 150 ml, presná doba ohrevu záleží na množstve a teplote vody.

Bezpečnejšie

Mlieko má vždy správnu teplotu, prístroj ponúka možnosť ohrevu vody na 22 ° C (izbová teplota) alebo 37 ° C (teplota tela)

Praktickejšie

Prúdiaca voda súčasne mieša sušené mlieko a zaisťuje rovnomernú teplotu Jednoduchšie: fľašu s mliekom pripravíte ľahko jednou rukou, takže môžete počas prípravy mlieka dieťa držať na rukách. Bib 'Expresso 2v1 vám ďalej ponúka funkciu ohrievania fľaše s nápojom alebo pohára s príkrmom. Ohrievač je možné oddeliť a používať úplne samostatne, je tak ideálny aj na cesty. Vďaka možnosti oddelenia podstavca a ohrievača je prístroj možné zložiť do kompaktného tvaru pre skladovanie.

Skúste tiež ostatné výrobky značky Beaba, ktoré sú v kategóriách Potreby pre kŕmenie, Ohrievače fliaš a Matka a dieťa. Výrobok kúpite teraz so zľavou 0 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Cestovné ohrievače fliaš.

EAN3384349126926
ZnačkaBeaba
Originálny názovBib'expresso 2v1 White Grey