Bezlatexové kondómy - Diskusie - Diskusia (0 produktov)

Zatiaľ čo väčšina kondómov je vyrobená z latexu, existujú aj nelatexové verzie vyrobené z polyuretánu alebo polyizoprénu. Kondómy bez latexu sú rovnako odolné a elastické ako latexové, poskytujú rovnaký stupeň ochrany. Materiál môže byť však až 3x …

Zobraziť viac

Zatiaľ čo väčšina kondómov je vyrobená z latexu, existujú aj nelatexové verzie vyrobené z polyuretánu alebo polyizoprénu. Kondómy bez latexu sú rovnako odolné a elastické ako latexové, poskytujú rovnaký stupeň ochrany. Materiál môže byť však až 3x tenší, budú preto skvelou voľbou, pokiaľ sa usilujete o maximálnu citlivosť a zážitok. Polyuretán aj polyizoprén je kompatibilný so všetkými druhmi mazív a tieto materiály sú vhodné aj pre alergikov. Pokiaľ sa u vás prejavila alergia na latex, alebo je vám len nepríjemný zápach či štruktúra klasického prezervatívu, vyskúšajte bezlatexový kondóm.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my ho skúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Nenašli ste, čo ste hľadali?

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadávaním vhodného produktu.

Potrebujete poradiť?

Tovar z kategórie Bezlatexové kondómy sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Bezlatexové kondómy zoradené od tých najkvalitnejších kúskov. Tie najpredávanejších kúsky v kategórii Bezlatexové kondómy nájdete medzi prvými.