BB krémy - SPF 20

Každá žena túži po hladkej, bezchybnej pleti. Kvalitný BB krém vám ju zabezpečí na počkanie. BB krém v sebe kombinuje starostlivosť o pleť a krytie make-upu. Dokáže pleť hydratovať ako denný krém, vyrovnať jej farebný tón, zakryje drobné nedostatky a začervenania ako korektor alebo make-up a tiež rozjasní matnú pleť. Väčšina obsahuje aj SPF faktor, takže vašu pleť taktiež chránia pred predčasným …

Každá žena túži po hladkej, bezchybnej pleti. Kvalitný BB krém vám ju zabezpečí na počkanie. BB krém v sebe kombinuje starostlivosť o pleť a krytie make-upu. Dokáže pleť hydratovať ako denný krém, vyrovnať jej farebný tón, zakryje drobné nedostatky a začervenania ako korektor alebo make-up a tiež rozjasní matnú pleť. Väčšina obsahuje aj SPF faktor, takže vašu pleť taktiež chránia pred predčasným starnutím spôsobeným slnečnými lúčmi. BB krém neponúka tak vysoké krytie ako make-up, takže ak máte na pleti výraznejšie nedokonalosti, môžete ho skombinovať s korektorom. Na pleti však vyzerá oveľa prirodzenejšie a jemnejšie ako make-up. A ak predsa len chcete použiť aj krycí make-up, BB krém poslúži aj ako skvelá podkladová báza. Ak ho nanesiete pod make-up, pleť bude hladšia, póry vyplnené, a make-up vám bude držať celý deň.

BB krémy sú dostupné pre všetky typy pleti, či máte mastnú, suchú, zmiešanú alebo zrelú pleť. Na výber máte svetlejšie aj tmavšie odtiene, takže si isto dokážete vybrať ten pravý pre vás. BB krém vám vďaka svojej multifunkčnosti ušetrí ráno kopu času a zaistí vám dokonalý vzhľad počas celého dňa.

Zobraziť celý popis

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my sa ho pokúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Odporučiť produkt

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadaním vhodného produktu.

Opýtajte sa nás
Opýtajte sa nás

Pozrite sa na produkty z kategórie BB krémy zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie BB krémy zoradené od najlacnejších. V kategórii BB krémy nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.