Penco AC Salts 120 tabliet

Penco® AC Salts (Anti Cramps), jedinečný alkalický doplnok stravy, …

 Zobraziť viac

Penco® AC Salts (Anti Cramps), jedinečný alkalický doplnok stravy, obsahuje minerály, ktoré boli vytvorené v takom pomere, aby v kombinácii s dostatočným príjmom tekutín čo najúčinnejšie predchádzali kŕčom.

Môžete mať už dnes  viac info
Skladom 5+ks
V Pilulka Boxe už zajtra od 12:00
Pilulka Expresom už zajtra od 09:00
12,90 €
Cena za 1 tabletu: 0,11 €
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom
Nakupujte spoločne
Penco AC Salts 120 tabliet
+ Generica B-Komplex kvapky 30 ml
18,90 €
42,80 €
5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 4 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Dodá energiu
0%
Lepšia regenerácia
0%
Spokojnosť so zložením
0%

PENCO®AC SALTS v kombinácii s dostatočným množstvom tekutín sa odporúča na:

  • Zlepšenie hydratácie tela
  • Neutralizácia laktátu
  • Zníženie rizika vzniku kŕčov
  • Udržiavanie výkonu na maximálnej úrovni

Počas intenzívnych športových výkonov je PENCO®AC SALTS ideálnym doplnkom iónových nápojov, ktoré vždy nepostačujú na pokrytie minerálnych strát a ktorých konzumácia v krátkych intervaloch (10 minút) počas pretekov predstavuje nezanedbateľnú časovú stratu. Počas fyzickej námahy sa vo svaloch hromadia kyslé zložky (najmä laktát), a tým sa znižuje výkonnosť. So zvyšujúcim sa obsahom laktátu klesá hodnota pH buniek a znižuje sa únava a výkonnosť.

Včasné nedodanie dostatočného množstva alkalických solí má často za následok kŕče, ktoré sú také bolestivé, že zvyčajne vyradia športovca z pretekov alebo zápasu. Alkalické soli obsiahnuté v PENCO®AC SALTS neutralizujú laktát, ktorý vzniká anaeróbne zo svalového glykogénu počas intenzívnej fyzickej námahy. Správne "vyladené" telo by malo mať kyseliny a zásady v rovnováhe.

Používanie PENCO®AC SALTS podľa odporúčaného dávkovania zabezpečuje, že všetky hlavné minerály sú prítomné v rovnováhe a v množstve potrebnom na zabezpečenie všetkých dôležitých funkcií.

Už dve kapsuly pomáhajú obnoviť acidobázickú rovnováhu, zmierniť únavu a výrazne znížiť riziko kŕčov.

Balenie 120 kapsúl s obsahom 800 mg vystačí na 1 až 2 mesiace, praktické balenie 20 kapsúl v blistroch na 5 až 10 pretekov alebo športových podujatí. Užívajte tesne pred pretekmi alebo počas kritických období výkonu. Užívajte s vodou alebo hypotonickým iónovým nápojom, Penco Mineral Drink (Penco MD) alebo Penco Ionogen.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu s 200 - 300 ml vody alebo hypotonického nápoja. Počas intenzívnej fyzickej námahy spojenej s nadmerným potením a teplotou okolia nad 25 °C - 1 kapsula pred očakávanou námahou a ďalšia počas námahy, maximálne 2 kapsuly za hodinu. Pri miernej fyzickej námahe spojenej s bežným potením a okolitou teplotou okolo 20 °C - 1 kapsula za hodinu. Pri fyzickej námahe spojenej s menším potením alebo pri teplotách pod 10 °C - 1 kapsula každé 2 hodiny.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Uchovávajte mimo dosahu detí a malých detí; uchovávajte mimo dosahu detí a malých detí; uchovávajte mimo dosahu detí a malých detí. Skladujte a uchovávajte v suchu pri teplote do 25°C.

Zloženie

Chlorid sodný, vápenaté soli kyseliny citrónovej, želatínová kapsula (100% želatína), hydrogenuhličitan sodný, citrát sodný, oxid horečnatý, draselné soli kyseliny fosforečnej, chlorid draselný, citrát draselný, kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý).

Tento výrobok môže obsahovať stopy mlieka, lepku, vajec a sóje.

Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky Penco, ktoré sú v kategóriách Šport, Výživové doplnky a Zdravý pohyb a šport. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Regenerácia.

Upozornenie:
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
EAN8594000861133
ZnačkaPenco
Forma  Tableta
Na čo je  Na energiu  Na únavu a vyčerpanie  Na svalové kŕče
Režim výdaja  Doplnok stravy
Veľkosť balenia120 tabliet
Originálny názovAC Salts 120 tbl