Dermatologicky testovaná aviváž prináša dlhotrvajúcu sviežu vôňu pre sviežu bielizeň po dobu až 1 týždňa. Viac informácií
Veľkosť balenia
2 x 925 ml
Tento produkt nie je momentálne dostupný.
Lenor Bundle pack Amethyst&Floral Bouquet 2 x 925 mlVšetko o produkteDoplňujúce informácieHodnotenie produktu
Lenor Bundle pack Amethyst&Floral Bouquet 2 x 925 mlVšetko o produkteDoplňujúce informácieHodnotenie produktuVlastnosti:
- Prináša dlhotrvajúcu sviežu vôňu pre sviežu bielizeň po dobu až 1 týždňa
- Na hebkosti Lenoru sa z 85 % podieľajú prísady rastlinného pôvodu
- Dermatologicky testovaná aviváž
- Fľaša je vyrobená zo 100% recyklovaných plastov (okrem viečka a obalu) a je možné ju znovu recyklovať
- Zaisťuje sviežosť aj pri krátkych a studených cykloch
- S dotykom esenciálnych olejov
Doplňujúce informácie
EAN
8006540922811
Značka
Produktová rada
Veľkosť balenia
2 x 925 ml
Forma
Vlastnosti
Druh vône
Počet pracích dávok
74
Originálny názov
LENOR Bundle pack Amethyst&Floral Bouquet (2x925ml)
Recenzie a skúsenosti s produktom
Testovali sme my a naši zákazníci
36Recenzií 
31Hodnotenie
36Objednávok
35bodov
Voňavý sen
Miriam S. Odporúča
Variant Lenor Amethyst & Floral Bouquet 1.42 l
Aviváže patria takmer k neodmysliteľným prostriedkom v domácnosti. Počas prania obalia vlákna látok a tie sú potom jemnejšie a hebkejšie na dotyk. Ide o podobný efekt, ako keď počas umývania svojich vlasov používate kondicionér na uľahčenie ich rozčesávania. Po vyskúšaní mnohých esencií aviváže zn. Lenor si trúfam zhodnotiť, že osobne sa mi najviac páčila práve táto vôňa "Amethyst & Floral Bouquet".
krásna vôňa
hebkosť prádla
uľahčenie žehlenia


