Coldrex TABLETY tbl 12 ks

Coldrex TABLETY tbl 12 ks

Veľkosť balenia

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný
Darček:
COLDREX Grip plus KAŠEĽ príchuť citrón ako darček. Platí pri kúpe produktov značky Coldrex. Akcia sa vzťahuje na produkty označené štítkom "Darček pre vás". Podmienky akcie

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

5.00
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
(14)
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5.00
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
(14)
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
COLDREX Grip plus KAŠEĽ príchuť citrón

Akcia!

Nakúpte produkty značky Colderx a získate COLDREX Grip plus KAŠEĽ príchuť citrón ako darček.
Akcia sa vzťahuje na produkty označené štítkom "Darček pre vás".*

*Platí do vydania zásob.

Paracetamol pomáha zmierniť bolesť hlavy, dutín, bolesť v krku a boľavé telo, a tiež môže znižovať teplotu, ak je prítomná horúčka.

Fenylefríniumchlorid prináša úľavu od upchatého nosa a dutín, umožňuje teda ľahšie dýchať.

Coffeinum - podporuje analgetický účinok paracetamolu, pretože je silný stimulátor centrálnej nervovej sústavy, preto môže mierne zmierňovať únavu, mierne podporovať dýchanie a krvný obeh pri horúčkovitých ochoreniach.

Terpinum monohydricum - prírodná látka, ktorá uľahčuje vykašliavanie.

Tento liek obsahuje tiež vitamín C.

Coldrex tablety sú vhodné pre dospelých a mladistvých od 12.

  • V jednej tablete sú paracetamol 500 mg, fenylefríniumchlorid 5 mg, kofeín 25 mg, monohydrát terpínu 20 mg, kyselina askorbová obalená etylcelulózou 38 mg, čo zodpovedá kyseline askorbovej (vitamín C) 30 mg
  • Neužívajte spolu s iným liekom, ktorý obsahuje paracetamol, alebo inými liekmi na úľavu od kašľa a prechladnutia, kongescia alebo upchatého nosa.
  • Vždy čítajte písomnú informáciu.

Pozrite tiež ostatné výrobky značky Coldrex, ktoré nájdete v kategóriách Chrípka a nachladnutie, Dýchacia sústava a Lieky. Tovar zrecenzovalo 14 zákazníkov a 100 % ho odporúča. Coldrex TABLETY tbl 12 ks je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 25746.

EAN: 8590335011038
Značka: Coldrex
ŠÚKL kód: 25746
ATC: N02BE51
Farmakoterapeutická skupina: Analgetikum, antipyretikum, antiflogistikum
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Veľkosť balenia: 12 ks
Vek: >12 rokov
Originálny názov: COLDREX TABLETY tbl 1x12 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
5.00
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
(14)
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča

Hodnotenie produktov

{{ comment.name }}
Overený nákup
Heureka recenzie
{{ comment.updatedAt }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Zákazník odporúča Zákazník odporúča
Zákazník neodporúča Zákazník neodporúča

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitočné?
Príbalovú informáciu môžete stiahnuť tu
EAN: 8590335011038
Značka: Coldrex
ŠÚKL kód: 25746
ATC: N02BE51
Farmakoterapeutická skupina: Analgetikum, antipyretikum, antiflogistikum
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Veľkosť balenia: 12 ks
Vek: >12 rokov
Originálny názov: COLDREX TABLETY tbl 1x12 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia