Niceboy Váha Ion Smart-Scale biela

Niceboy Váha Ion Smart-Scale biela

Inteligentná osobná váha Niceboy ION SmartScale je schopná merať 12 telesných parametrov a vytvoriť profily až ôsmich osôb. Váhu je možné prepojiť s mobilnou aplikáciou Niceboy ION. Váha ponúka možnosť uložiť si dáta o vašom veku, výške aj pohlaví a vďaka prepojeniu s aplikáciou potom môžete zaznamenávať svoje úspechy v rozmedzí dní až mesiacov. Nosnosť váhy dosahuje až 180 kg.

Môžete mať už zajtra možnosti doručenia Skladom 1 ks
29,90 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Technické parametre:

  • Rozmer: 30 × 30 cm
  • Veľkosť LED displeja: 60 mm × 31mm
  • Meracie jednotky: Libra (lb)/Kilogram (kg)
  • Hmotnostná kapacita: 400 lb/180 kg
  • Rozsah prevádzkovej teploty: 0 ~ 40 °C
  • Rozsah prevádzkovej vlhkosti: ≤ 90 % RH
  • Skladovacia teplota: -20 °C ~ 60 °C
  • Napájanie: 4,5 V, 3× AAA batérie (nie sú súčasťou balenia)

Obsah balenia:

  • Niceboy ION SmartScale
  • Používateľská príručka

Analyzuje dvanásť telesných parametrov vrátane BMI, tuku a ďalších. Iba hmotnosť nie je pre predstavu o telesnej kondícii dostačujúca. Pre presnejší obraz je potrebné poznať aj ďalšie parametre. A presne tie vám dodá inteligentná váha Niceboy ION SmartScale. Okrem telesnej hmotnosti dokáže analyzovať jedenásť ďalších parametrov, vrátane množstva tuku či svalovej hmoty, metabolického veku, BMI. S takto komplexným pohľadom budete omnoho lepšie vedieť, akým spôsobom prípadne upraviť svoju životosprávu.

Plňte svoje predsavzatia ľahšie s mobilnou aplikáciou Niceboy ION. Využite pokročilú analýzu dát na dosiahnutie a udržanie lepšej telesnej kondície. Po zvážení sa do mobilnej aplikácie Niceboy ION prenesú všetky dáta pre vytvorenie štatistík a vývojových trendov. A keď si v aplikácii nastavíte svoje ciele, môžete sledovať ich plnenie v rôznych časových úsekoch. So svojimi výsledkami pred očami si tak omnoho lepšie udržíte motiváciu pre vaše ciele.

Citlivé senzory a pokročilá BIA technológia pre presné meranie. Pri váhe Niceboy ION SmartScale sa môžete spoľahnúť na dlhodobo presné meranie. Odolná konštrukcia a nová ITO technológia zaručujú maximálnu odchýlku iba 50 gramov. Telesné hodnoty meria Niceboy ION SmartScale s použitím pokročilej metódy bioelektrickej impedancie (BIA), vďaka ktorej váha získava naozaj detailný a presný obrázok o kompozícii aj celkovej kondícii tela.

Odolná konštrukcia. Inteligentná váha je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov. Vydrží tak vysokú záťaž a disponuje nosnosťou až 180 kg. Elegantné sklenené vyhotovenie. S minimalistickým dizajnom sklenenej dosky a nízkym profilom sa inteligentná váha stane elegantným doplnkom každého interiéru. AAA batérie. Inteligentná váha funguje na 3 ks AAA batérií (nie sú súčasťou balenia). Vo váhe je potom zabudovaný indikátor slabej batérie.

Motivujte sa navzájom! Monitoring až 8 unikátnych používateľov. Do mobilnej aplikácie Niceboy ION môžete pridať až 8 unikátnych používateľov. Váha potom používateľov sama rozozná a do mobilnej aplikácie odošle ich údaje pre individuálne štatistiky aj trendy. Môže sa tak vzájomne podporovať pokojne celá rodina, pretože v mobilnej aplikácii je možné namerané dáta medzi používateľmi zdieľať. Aplikácia tiež podporuje zdieľanie údajov s Google Fit a Fitbit.

Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky Niceboy, ktoré nájdete v kategóriách Elektro a Váhy. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Inteligentné váhy.

EAN: 8594182425444
Značka: Niceboy
Originálny názov: Niceboy ION Smart-Scale-white
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Na chudnutie

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 8594182425444
Značka: Niceboy
Originálny názov: Niceboy ION Smart-Scale-white
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia