Incapet Collagen prášok vo vrecúškach 30x3g

-10 %

Incapet Collagen prášok vo vrecúškach 30x3g - Príbalový leták

Doprava zadarmo

Bio-Aktívny kolagén pre zvieratá, ktorý pomáha regenerovať a vyživovať srsť, kožu, pazúry a pohybový aparát.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už v piatok 30. 10. možnosti doručenia
44 € 49 €
Cena za 1 ks: 1,47 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 44 kreditov
5.0
100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
100 % zákazníkov odporúča

Incapet Collagen prášok vo vrecúškach 30x3g

Incapet collagen pre zvierata

Prémiový a 100 % čistý bioaktívny kolagén, ktorý naozaj pomáha

Incapet Collagen je 100 % bioaktívny kolagén, ktorý pozitívne ovplyvňuje organizmus zvieraťa, jeho regeneráciu a výživu, kvalitu srsti a kože, pazúrov, rohovinu kopýt a pohybový aparát. Je vhodný pre mačky, psy i kone ako doplnok krmiva. Balenie Incapet Collagenu obsahuje 30 dávok po 3 g čistého prášku 100 % bioaktívneho rybacieho kolagénu. Obsahuje prémiový kolagén typu I, II, III.

100% kolagen

100 % morský kolagén

100 % morský kolagén bez prísad typu I, II, III

Prémiový kolagén

Prémiový kolagén

Najsilnejší a najčistejší kolagén pre zvieratá

Bíoaktívny

Bioaktívny

Bioaktívny (živý) kolagén, výborne sa vstrebáva

Denná dávka obsahuje 3 000 mg účinného hydrolyzovaného kolagénu

Denná dávka

Denná dávka obsahuje 3 000 mg účinného hydrolyzovaného kolagénu

Zdravie je len jedno

Hovorí sa, že zdravie je len jedno. Skôr alebo neskôr si to uvedomí každý chovateľ. Začnú sa objavovať drobné boliestky, únava, kožné aj kĺbové prejavy. S niečím neurobíte nič – napríklad s dedičnosťou. Ale veľa vecí sa ovplyvniť dá. A je na vás, či sa rozhodnete starať sa o zviera pridaním Incapet Collagenu do krmiva, aby ste ho udržali zdravé a v dobrej kondícii.

Zdravie je len jedno

Pre ktoré zvieratá je Incapet Collagen vhodný?

Vďaka tomu, že Incapet Collagen je 100% čistý a bez akýchkoľvek iných prísad nespôsobuje zvieratám žiadne tráviace ťažkosti a alergické reakcie. Zároveň ide o morský kolagén, ktorý je veľmi dobre vstrebateľný a zachováva si svoju prirodzenú štruktúru trojitej špirály. Kolagén je vhodný najmä pre psy, mačky, kone a všetky úžitkové zvieratá.

Účinky Incapet collagenu

Účinky prípravku Incapet Collagen

  • Pomáha posilniť chrupavky, mäkké tkanivá, kĺby, kosti a zuby, zlepšuje kvalitu srsti a pazúrikov
  • Pomáha pri hojení a regenerácii pokožky pri rôznych kožných problémoch a napomáha hojeniu rán po rôznych chirurgických zákrokoch a zraneniach
  • Pomáha pri celkovej regenerácii zvierat s vysokou fyzickou záťažou
  • Výrazne pomôže zlepšiť mobilitu starších zvierat
  • Pomáha pri liečbe stavov, ako sú: operácia, krívanie, opuchy kĺbov, bolestivé kĺby, degeneratívne či iné ochorenia kĺbov, dysplázia bedier alebo iná dysplázia, luxácia jabĺčka

Ako správne používať Incapet Collagen

Ako s Incapet Collagenom začať? Pokiaľ s Incapet Collagon začínate, je dôležité, aby vaše zvieratko (kôň, pes, mačka) absolvovalo úvodnú dvojmesačnú kúru. Táto kúra spočíva v pravidelnom podávání kolagénu po jednom vrecúšku denne. Ten jednoducho pridávajte do obľúbeného krmiva tesne pred priamym skrmovaním.

Kedy Incapet Collagen podávať? Niektorí chovatelia pridávajú do krmiva Incapet Collagen na noc, aby maximálne podporili regeneračné procesy zvieraťa, ktoré prebiehajú počas spánku. Ale ak sa rozhodnete kolagén pridávať do krmiva ráno, rozhodne tým nič nepokazíte. Je jedno, či kolagén budete zvieraťu podávať ráno alebo večer, je to čisto na vás.

Incapet collagen mačka

Prečo by mali zvieratá užívať Incapet Collagen?

Napríklad mnohé veľké plemená psov rastú až príliš rýchlo a ich kĺby a kosti sa nestačia adaptovať. Výberom vhodného krmiva a podávaním správnej kĺbovej výživy preto vieme u mnohých veľkých plemien psov predísť napríklad problémom s kĺbmi a následnej dysplázii kĺbov, ktorá spôsobuje psom bolesti a problémy s pohybom najmä vo vyššom veku a často im aj skracuje život. Prevencia je teda najlepšia cesta k zdravým kĺbom a kvalitnému životu.

zvieratá a Incapet Collagen?

Recenzie

Zdenka

Beky je fenka v zrelom veku a začali sa u nej prejavovať problémy s kĺbami a chôdzou. Odmietala aportovať, čo miluje najviac zo všetkého. Odkedy užíva Incapet znovu ožila, zlepšila sa jej mobilita a znovu šťastne behá.

Lucka

Mám doma americkú buldočicu Kiru, ktorá má displáziu 4 stupňa a natiahnutý väz. Incapet Collagen jej veľmi pomáha pri regenerácii a obnovuje pohyblivosť kĺbov. Tak isto jej kolagén zlepšil kvalitu srsti.

Hana Jančovičová a Fabio

Náš Fabio oslávi tento mesiac 18.narodeniny. Pred 2 rokmi mal veľké problémy s kĺbikmi na predných labkách, nedalo sa mu chodiť ani sa postaviť. Nakoľko som sama užívala váš kolagén a pomohol mi, tak som ho začala dávať aj jemu (1 balík rozdelený na 3 dni). V priebehu 2 mesiacov sa mu výrazne polepšilo, inca collagen užíva odvtedy denne. Radi vyskúšame aj vašu novinku pre zvieratá.

Jana Pištejová

Potešilo ma, keď môj obľúbený Inca Collagen vyrobil výživový doplnok špeciálne určený pre domácich miláčikov @incapet_collagen Účinkuje presne ako na nás ľudí, posilňuje kĺby po úraze, rýchlejšie zahojí jazvy, zhustí a zdokonalí srsť a celkovo drží zvieratko v dobrej kondícii nie len po úrazoch ale v každodennom živote. Musím sa priznať, že ja som mojmu #gigikocurik dávala môj vlastný @incacollagen.cz už dávnejšie, testovala som to úplne náhodne, lebo som si všimla, že jeho srsť je omnoho krajšia a preliečili sme dokonca fraktúru panvy…. zabralo to… môj Gigi bol rýchlejšie fit a teším sa, že už ani nekríva….“

Obsah a zloženie

V jednom balení Incapet Collagen je 30 vrecúšok čistého morského kolagénu.

Incapet Collagen je hydrolyzovaný kolagén z rýb. Má formu prášku. Prášok je možné použiť v suchej forme alebo je veľmi dobre rozpustný vo vode.

Obsah 1 vrecúška: 3 g hydrolyzovaného kolagénu

Zloženie výrobku: hrubý proteín 100%, hrubý tuk <0,1%, vlhkosť 7,89%, vápnik 314,4 mg/1 kg, sodík 2037 mg/1 kg.

Upozornenie

Ukladajte mimo dosahu detí! Uschovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote +4 až +25 °C, chráňte pred vlhkom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom.

Skúste tiež ostatné produkty značky Inca Collagen, ktoré nájdete v kategóriách Veterina, Veterinárne doplnky stravy a Drogéria. Produkt je v zľave 10 %.

EAN: 8594189270023
Značka: Inca Collagen
Veľkosť balenia: 30 ks
Forma: Prášok
Režim výdaja: Veterinárne produkty
Originálny názov: Incapet Collagen prášok vo vrecúškach 30X3 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
5.0
100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
100 % zákazníkov odporúča

Hodnotenie produktov

{{ comment.name }}
Overený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník odporúča
Zákazník neodporúča

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitočné?
EAN: 8594189270023
Značka: Inca Collagen
Veľkosť balenia: 30 ks
Forma: Prášok
Režim výdaja: Veterinárne produkty
Originálny názov: Incapet Collagen prášok vo vrecúškach 30X3 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia