Gillette ProGlide Pánské Náhradní Holicí Hlavice, 14 ks

Gillette ProGlide náhradné holiace hlavice pre mužov. 14 n holiacich …

 Zobraziť viac

Gillette ProGlide náhradné holiace hlavice pre mužov. 14 n holiacich hlavíc. Strojček je navrhnutý pre hladké oholenie, so zvlhčujúcim pásikom.

Môžete mať už dnes  viac info
5ks skladom
V Pilulka Boxe už dnes od 17:00
Pilulka Expresom už dnes od 15:00
62,46 €
Cena za 1 ks: 4,46 €
Akcia
Akcia: Cashback až 40 €!Podmienky akcie
Novinka Novinka

Cashback s PG !

Získajte späť až 40 € pri nákupe výrobkov P&G!

Viac informácií nájdete TU

Platí na značky Pantene, Head Shoulders, Swiffer, Oral-B, Braun, Jar, Ariel, Old Spice, Gillette, Pampers, Ambipur, Lenor, Herbal Essences, Always, Naturella, Tampax, Discreet, Blend-a-med

Náhradné holiace hlavice Gillette ProGlide pre mužov poskytujú ikonickú presnosť holenia Gillette a zároveň pohodlie aj štýl. Tieto náhradné holiace hlavice pre mužov majú väčší zvlhčujúci pásik (v porovnaní s Fusion5) pre väčší komfort a sklz.

Užite si dodatočnú stabilizáciu čepele, ktorá vám poskytne lepšiu kontrolu, a vyšší ochranný kryt, ktorý zvyšuje ochranu vašej pokožky. Užite si dodatočnú stabilizáciu čepele, ktorá vám poskytne lepšiu kontrolu a vyšší ochranný kryt, ktorý zvyšuje ochranu vašej pokožky. Zarovnávacia čepeľ na zadnej časti holiacej hlavice je ideálna na úpravu fúzov, najmä v týchto ťažko prístupných miestach.

Mimoriadne ostré holiace hlavice znižujúce trenie zaisťujú hladké oholenie a sú vhodné pre všetky holiace strojčeky Gillette s piatimi čepieľkami (okrem GilletteLabs). Náhradná holiaca hlavica ProGlide vydrží až jeden mesiac.

Pozrite tiež ostatné produkty značky Gillette, ktoré sú v kategóriách Kozmetika a Holenie. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Náhradné hlavice pre neho.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN8001090819901
ZnačkaGillette
Veľkosť balenia14 ks
Pre  Pre mužov
Originálny názovGillette ProGlide Pánské Náhradní Holicí Hlavice, 14 ks