COLDREX TABLETY tbl 24 ks

-12 %

COLDREX TABLETY tbl 24 ks - Recenzie a skúsenosti

Poznáte z TV

Coldrex tablety vám pomôžu znovu nájsť cestu k sústredeniu a umožní vám ľahšie dýchať. Coldrex tablety, boli navrhnuté pre rýchlu úľavu od príznakov prechladnutia a chrípky, obsahujú známu látku proti bolesti paracetamol, tiež dekongestant fenylefríniumchlorid.

Skladom > 5 ks Môžete mať už v utorok 27. 10. možnosti doručenia
5,59 € 6,35 €
Cena za 1 ks: 0,00 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 5.59 kreditov
5.0
100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
100 % zákazníkov odporúča

COLDREX TABLETY tbl 24 ks

Paracetamol pomáha zmierniť bolesť hlavy, dutín, bolesť v krku a boľavé telo, a tiež môže znižovať teplotu, ak je prítomná horúčka.

Fenylefríniumchlorid prináša úľavu od upchatého nosa a dutín, umožňuje teda ľahšie dýchať.

Coffeinum - podporuje analgetický účinok paracetamolu, pretože je silný stimulátor centrálnej nervovej sústavy, preto môže mierne zmierňovať únavu, mierne podporovať dýchanie a krvný obeh pri horúčkovitých ochoreniach.

Terpinum monohydricum - prírodná látka, ktorá uľahčuje vykašliavanie.

Tento liek obsahuje tiež vitamín C.

Coldrex tablety sú vhodné pre dospelých a mladistvých od 12.

  • V jednej tablete sú paracetamol 500 mg, fenylefríniumchlorid 5 mg, kofeín 25 mg, monohydrát terpínu 20 mg, kyselina askorbová obalená etylcelulózou 38 mg, čo zodpovedá kyseline askorbovej (vitamín C) 30 mg
  • Neužívajte spolu s iným liekom, ktorý obsahuje paracetamol, alebo inými liekmi na úľavu od kašľa a prechladnutia, kongescia alebo upchatého nosa.
  • Vždy čítajte písomnú informáciu.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky COLDREX, ktoré sú v kategóriách Dýchacia sústava, Voľnopredajné lieky a Chrípka a nachladnutie. Produkt ohodnotilo 10 zákazníkov a 100 % z nich by ho odporúčalo. Produkt je v súčasnosti v zľave 12 %. COLDREX TABLETY tbl 24 ks je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 25747.

EAN: 8594011400109
Značka: COLDREX
ŠÚKL kód: 25747
Veľkosť balenia: 144 x 24 ks
Věk: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Originálny názov: COLDREX TABLETY tbl 1x24 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
5.0
100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
100 % zákazníkov odporúča

Hodnotenie produktov

{{ comment.name }}
Overený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník odporúča
Zákazník neodporúča

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitočné?
Príbalovú informáciu môžete stiahnuť tu
EAN: 8594011400109
Značka: COLDREX
ŠÚKL kód: 25747
Veľkosť balenia: 144 x 24 ks
Věk: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Originálny názov: COLDREX TABLETY tbl 1x24 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia