Walmark Cell Shield

walmark
Cell Shield Energy & Protect

Walmark Line Cell Shield Energy & Protect

Unikátny koncept dvoch prémiových komplementárnych produktov na zdravé starnutie. A to už na bunkovej úrovni. Cell Shied ENERGY na dlhodobú podporu energie na bunkovej úrovni pre aktívny deň a Cell Shield PROTECT na komplexnú ochranu buniek v noci na zdravé starnutie.

Vedeli ste, že vplyvom starnutia buniek klesá i úroveň vašej životnej energie? Energiu si naše telo tvorí už na bunkovej úrovni. Počet a kvalita mitochondrií, teda bunkových továrni na energiu, sa s vekom znižuje. Naše telo je tiež dnes a denne vystavené škodlivému oxidatívnemu stresu, ktorý preukázateľne urýchľuje prejavy starnutia. Ochrániť svoje telo tak môžete i počas spánku, kedy naše telo regeneruje.

Dlhodobá podpora energie

Cell Shield ENERGY:

 • Dlhodobá energia pre váš aktívny deň bez obmedzení
 • MGCPQQ® a Delphinol® predstavujú unikátne zložky obsiahnuté v množstvách, ktoré vedci odporúčajú na pravidelné užívanie v priebehu starnutia
 • Perfektný výživový doplnok pre všetkých, ktorí chcú ŽIŤ NAPLNO navzdory starnutiu a užívať si kvalitný a aktívny život
 • Sila z prírody kombinovaná s vedeckými poznatkami
Cell Shield ENERGY

Zloženie:

 • PQQ je biologická látka, ktorá aktívne vstupuje do životného cyklu mitochondrií, takzvaných „bunkových továrni na energiu“.
 • Delphinol® je unikátny prémiový štandardizovaný extrakt z maqui berry. Maqui berry sa radí medzi moderné „super potraviny“ s preukázaným vysokým obsahom polyfenolov, ktoré tradične užívali Indiáni.
 • Vitamín C pôsobí ako antioxidant chrániaci bunky proti škodlivým voľným radikálom.
 • Vitamín B6 má priaznivý vplyv na nervový systém, psychologické funkcie, hormonálnu rovnováhu a tiež na funkciu imunitného systému.

Dávkovanie:

1–2 tablety denne, zapiť tekutinou. Užívajte ráno najlepšie s raňajkami. Na dosiahnutie maximálneho efektu užívajte pravidelne každý deň.

Upozornenie:

Tento výživový doplnok je určený len pre dospelé osoby. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 °C.

Energie

Energia nášho tela

S pribúdajúcim vekom musí naše telo fungovať len s polovicou či len štvrtinou energie, ktorú malo v mladosti!

Cell Shield PROTECT:

 • Silná antioxidačná ochrana buniek určená na užívanie na noc
 • L-karnozín a rutín obohatené o zinok a vitamíny B2 a C, ktoré sú odporúčané užívať hlavne počas starnutia
 • Obohatené o veľmi často opomínaný vitamín B2 (riboflavín), ktorého nedostatkom trpí až
 • 60 % dospelej populácie
 • Organická citrátová forma zinku na jeho optimálnu vstrebateľnosť
Cell Shield PROTECT:

Zloženie:

 • L-karnozín sa prirodzene vyskytuje v životne dôležitých tkanivových štruktúrach organizmu ako je mozog a centrálny nervový systém. S vekom jeho produkcia rapídne klesá, je vhodné ho teda dopĺňať. Je tiež modernou a vyhľadávanou zložkou anti-aging kozmetiky.
 • Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu, čo prispieva k pružnosti pokožky.
 • Zinok podporuje kognitívne funkcie ako je pamäť, koncentrácia a jasná myseľ.
 • Vitamín B2, tiež známy ako riboflavín, pôsobí ako veľmi účinný antioxidant chrániaci bunky.

Dávkovanie:

1–2 tablety denne, zapiť tekutinou. Užívajte večer najlepšie s jedlom. Na dosiahnutie maximálneho efektu užívajte pravidelne každý deň.

Upozornenie:

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 °C.

Produkty sú určené predovšetkým

Starším ľuďom, ktorí cítia, že každodenné aktivity sú pre nich viac a viac namáhavé a unavujúce.

Všetkým, ktorí chcú pomôcť svojmu telu minimalizovať nevratné poškodenie buniek, ktoré následne spôsobuje známky starnutia.

Ľuďom vo veku 35+, ktorí chcú žiť naplno a nechcú, aby prejavy starnutia obmedzovali ich súčasný životný štýl.

Vitamín B2

Viete, že?

Vedeli ste, že spoločnosť starne, čo výrazne ovplyvňuje kvalitu života mnohých ľudí? Doba dožitia u mužov vzrástla od roku 1990 o 9,3 rokov, u žien to bolo o 7,3 roku. Súčasný priemerný vek dožitia u žien v ČR je 82,1 rokov, u mužov to je 76,2 rokov. Podľa WHO sa do roku 2050 počet ľudí vo veku nad 60 rokov zdvojnásobí a dosiahne neuveriteľných 22 %.

pre zdravé starnutie