Radiocare 150 ml

Radiocare 150 ml

Doprava zadarmo

Je určený na špeciálnu starostlivosť o pokožku a jej ochranu pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi, napríklad pri popáleninách, pri rádiodermatitíde a podobne.  

Na sklade v piatok 13. 12. Môžete mať už v pondelok 16. 12. možnosti doručenia
27,61 €
Nákupom získate 27.61 kreditov
Doručíme vám tovar do Vianoc? Zistite viac informácií
5.0
5
4
3
2
1

Radiocare 150 ml

Na slovenský trh ho prináša spoločnosť Pharmacenter Slovakia.

Tento krém, vďaka obsahu sekrétu z mäkkýšov Cryptomphalus Aspersa, prírodnej aktívnej zložky so silnými regeneračnými a antioxidačnými vlastnosťami, napomáha ochrane pokožky pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Ochraňuje a regeneruje pokožku po agresívnej rádioterapii.

Upokojuje a vyživuje poškodenú pokožku, zlepšuje jej pružnosť a hebkosť.

Rádiodermatitída je kožná lézia (poškodenie kože) zapríčinená ionizujúcim žiarením. Ionizujúce žiarenie je používané pri rádioterapii.

Rádiodermatidída sa prejavuje ako popálenie, a to sčervenaním, opuchom, v ťažších prípadoch pľuzgiermi a môže prejsť do chronickej formy, ktorá sa prejavuje atrofiou kože, jej ľahkou zraniteľnosťou a v najvážnejších prípadoch vzniká chronický rádioulkus (radiačný vred), ktorý predstavuje i riziko vzniku malígneho nádoru.

Rozsah poškodenia kože závisí na veľkosti ožarovanej plochy kože a celkovom objeme žiarenia, type radiačnej techniky  a jej energii a celkovej dávke. Pri konvenčnej rádioterapii poškodenie kože dosahuje maximálnu intenzitu v druhom a treťom týždni liečby. Rádiodermatitída sa môže objaviť v rôznych stupňoch.

Krém Radiocare môže byť aplikovaný na prevenciu alebo liečbu u pacientov s rádiodermatitídou. Je to výnimočný produkt vzhľadom na jeho schopnosť regenerovať kožu.

Krém Radiocare je terapeutickou alternatívou pre veľkú skupinu pacientov s malígnymi  tumormi, ktorí potrebujú rádioterapiu. Ukazuje veľmi dobré výsledky hlavne pri liečbe rádiodermatitídy v krčnej oblasti a a v oblasti prsníka.

Ak chceme dosiahnuť maximálne vyhojenie, liečba musí byť podávaná najmenej 29 dní a začať 10-15 dní pred rádioterapiou. Preventívna liečba krémom Radiocare umožňuje rýchlejšie zhojenie sa rán po rádioterapii. Preventívna liečba je preto ideálnym riešením, hlavne ak vezmeme do úvahy fakt, že Radiocare nemá žiadnu toxicitu (nežiadúce účinky).

Odporúčané dávkovanie:
Radiocare krém 150 ml aplikujte v dávke 0,1 - 0,2 gramu/cm (t.j. približne množstvo (objem) krému o veľkosti višne na 10 cm plochy ožarovanej pokožky) a jemne vmasírujte do pokožky 1x denne. S aplikáciou krému začnite 10-15 dní pred plánovanou rádioterapiou alebo v deň zahájenia rádioterapie. V aplikácii pokračujte počas celej doby rádioterapie a pokračujte ešte týždeň po skončení rádioterapie, spolu aspoň 29 dní.

Všeobecné informácie a upozornenia:
Krém je určený len na vonkajšie použitie.
Prípravok je dermatologicky testovaný.
Spotrebujte prípravok do 9 mesiacov od otvorenia

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky Radiocare, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika, Starostlivosť o pleť a Špeciálna starostlivosť o pleť.

EAN: 8470003725323
Značka: Radiocare
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Pre: Pre dospelých
Forma: Krém
Vlastnosti: Regeneračný
Na čo je: Na popáleniny
Velikost balení: 150 ml
Originálny názov: Radiocare 1x150 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Slavomira 16. 1. 2017 11:03
pouzivam tento krem pocas celej liecby ozarovanim, som spokojna, popaleninky sice su, ale nie vela

Doplňujúce informácie

EAN: 8470003725323
Značka: Radiocare
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Pre: Pre dospelých
Forma: Krém
Vlastnosti: Regeneračný
Na čo je: Na popáleniny
Velikost balení: 150 ml
Originálny názov: Radiocare 1x150 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia