S balzamom s krémovým zložením pre výnimočnú starostlivosť o pokožku: - tenké vložky (Ultra) To, čo robí vložky Naturella jedinečnými, je ich povrchová vrstva hebká ako bavlna, obohatená o harmančekový balzam s krémovým zložením, ktorý pomáha pokožku upokojiť. Viac informácií

1,99 €
0,28 € / 1 ks
  • altSkladom 5 a viac kusov, Zajtra od 18:00 u vás. Viac informácií
  • <strong>Doprava ZADARMO</strong> pri nákupe nad <strong>59 €</strong>Doprava ZADARMO pri nákupe nad 59 €
Naturella CAMOMILE Ultra Night hygienické vložky 7 ksVšetko o produkteDoplňujúce informácieHodnotenie produktu
Naturella CAMOMILE Ultra Night hygienické vložky 7 ksVšetko o produkteDoplňujúce informácieHodnotenie produktu

Hygienické dámske vložky sú určené na použitie počas menštruácie. Dlhšie vložky s hrubším jadrom a zvýšenou savosťou špeciálne určené na noc. S jemným povrchom a obsahom fyto harmančekového krému. Na jednorazové použitie. .

Použitie

Po odlepení ochranných fólií sa vložka fixuje o suchú spodnú bielizeň samolepiacimi pásikmi. Vložky sa vymieňajú podľa potreby niekoľkokrát denne (každé 3-4 hodiny), v závislosti od intenzity krvácania.

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Naturella, ktoré nájdete v kategóriách Intímna starostlivosť, Drogéria a Deti a mamičky. Produkt hodnotilo 10 zákazníkov a 100 % ho odporúča. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Menštruačné vložky.

Doplňujúce informácie

EAN
4015400435846
Značka
Veľkosť balenia
7 ks
Sila menštruácie
Použitie vložiek
Originálny názov
Naturella CAMOMILE Ultra Night hygienické vložky 1x7 ks

Recenzie a skúsenosti s produktom

4.6
Hodnotilo 10 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
6x
4
4x
3
0x
2
0x
1
0x