Mobivenal micro 120 tabliet

Výživový doplnok s obsahom 450 mg diosmin + 50 mg hesperidín je vhodný …

 Zobraziť viac

Výživový doplnok s obsahom 450 mg diosmin + 50 mg hesperidín je vhodný pre ľudí so sedavým zamestnaním, pri dlhom státí, chodení a cestovaní.

Môžete mať už zajtra  viac info
Skladom 5+ks
V Pilulka Boxe už zajtra od 12:00
Pilulka Expresom už zajtra od 09:00
19,90 €
Cena za 1 tabletu: 0,17 €
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom
Zákazníci odporúčajú Zákazníci odporúčajú
Nakupujte spoločne
Mobivenal micro 120 tabliet
Hodnotenie produktu 4.9
plusArmoLipid PLUS 60 tabliet
Hodnotenie produktu 4.9
Ušetríte 7,61 €
Mobivenal micro 120 tabliet
+ ArmoLipid PLUS 60 tabliet
47,50 €39,89 €
Mobivenal micro 120 tabliet
Hodnotenie produktu 4.9
plusParalen 500 mg 24 tabliet
Hodnotenie produktu 5
Ušetríte 0,33 €
Mobivenal micro 120 tabliet
+ Paralen 500 mg 24 tabliet
21,99 €21,66 €

Naši zákazníci odporúčajú tento produkt

4.9
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 209 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
201x
4
6x
3
1x
2
0x
1
1x
Komfort pri užívaní
94%
Účinnosť
94%
Výhodné balenie
98%
Daniela C.
review
6Recenzií
11Hodnotenie
130Objednávok
2bodov

Zdravšie a silnejšie cievy nielen v nohách

Daniela C. Odporúča

Pri návšteve proktologickej ambulancie som dostala odporúčanie zakúpiť si výživový doplnok na posilnenie ciev a tak som sa rozhodla vyskúšať Mobivenal micro. Veľmi dobrá voľba!

 • plus Pohodlné prehĺtanie.
 • plus Pomer cena a kvalita.
 • plus Výhodné veľké balenie.
 • plus Treba užívať s jedlom kvôli nevoľnostiam.
 • plus Priveľa odpadu z blistrov.
Užitočné Užitočné (2) Neužitočné Neužitočné (1)
mobivenal

MOBIVENAL micro a MOBIVENAL micro Simple sú výživové doplnky, ktoré obsahujú flavonoidy diosmín (450 mg) a hesperidín (50 mg) vo forme mikronizovanej purifikovanej flavonoidnej frakcie (MPFF). Mobivenal micro je zároveň obohatený o aescín z pagaštanu konského. HESPERIDÍN sa získava extrakciou zo šupiek nezrelých plodov pomarančov Ruta aurantiae. DIOZMÍN sa vyrába chemickou syntézou z hesperidínu. Mobivenal sa cielene vyrába tak, aby obsahoval obidve aktívne látky, a to ako diozmín, tak aj hesperidín. Práve túto kombináciu obsahujú aj lieky, ktoré boli v praxi preverené ako úspešné v liečbe ochorení cievnej sústavy.

Biologická dostupnosť a mikronizácia

V súčasnosti sa pri výrobe výživových doplnkov kladie čím ďalej vyšší dôraz na otázku biologickej dostupnosti obsiahnutých aktívnych látok pre ľudský organizmus. Biologická dostupnosť znamená, koľko percent aktívnej látky obsiahnutej vo výživovom doplnku sa v skutočnosti dokáže vstrebať a využiť v organizme. Nie je teda rozhodujúce, aké je množstvo aktívnych látok, ale aký podiel z nich sa dostane do organizmu a následne je organizmom aj využitý. Zvýšenie biologickej dostupnosti možno dosiahnuť viacerými metódami, jednou z najčastejšie používaných je mikronizácia.

Mobivenal, Biologická dostupnosť a mikronizácia
Mobivenal, Biologická dostupnosť a mikronizácia

Mikronizácia je cielený výrobný proces, pri ktorom sa šetrným mechanickým rozdrobením častíc na veľkosť niekoľkých mikrometrov dosahuje niekoľkonásobné zväčšenie ich povrchu. Vďaka tomuto procesu sa zabezpečí: 1. zvýšená rozpustnosť a vstrebateľnosť ťažšie rozpustných látok v tráviacom trakte, 2. ich vstrebanie do krvného obehu a 3. na samom konci dostavenie sa ich účinku na ľudský organizmus. Kvalita mikronizácie výživových doplnkov MOBIVENAL micro a MOBIVENAL micro Simple je overená certifikátom Správnej výrobnej praxe (GMP). Výživové doplnky MOBIVENAL spĺňajú všetky kvalitatívne a kvantitatívne podmienky mikronizácie aktívnych látok, čím je zaručená ich maximálna využiteľnosť.

Prečo sa rozhodnúť práve pre Mobivenal?

 • Lebo ide o KVALITU a BEZPEČNOSŤ preverené rokmi, overené spokojnými spotrebiteľmi a potvrdené nezávislými odbornými inštitúciami, napr. tzv. certifikátom GMP.
 • Lebo sa cielene VYRÁBA tak, aby obsahoval práve overenú kombináciu aktívnych látok.
 • Lebo sa cielene MIKRONIZUJE tak, aby sa zaručila maximálna biologická dostupnosť aktívnych látok.
 • Lebo MOBIVENAL micro obsahuje AESCÍN z pagaštanu konského, ktorý prispieva k normálnej činnosti cievnej sústavy (ťažké nohy).

Ako užívať Mobivenal?

MOBIVENAL micro a MOBIVENAL micro Simple sú bezpečné výživové doplnky. Denná dávka je 1 tableta denne. Toto dávkovanie vychádza z požiadaviek legislatívy SR. Lieky sa podávajú vo vyšších dávkach. Aktívnymi látkami – diozmínom, hesperidínom a aescínom – sa nemožno predávkovať. Sú rozpustné vo vode a organizmus ich vylučuje obličkami.

GMP certifikát

Kvalita výživových doplnkov rady MOBIVENAL je potvrdená GMP certifikátom.

 

GMP certifikát je certifikát správnej výrobnej praxe, ktorý zabezpečuje kontrolu kvality lieku. Preto v prípade výživových doplnkov radu Mobivenal ide o dobrovoľnú vyššiu kontrolu kvality výživového doplnku na úrovni kontroly kvality lieku.

GMP

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku doplnku. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Uchovávajte pri teplote 15 – 25 °C.

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky Mobivenal, ktoré sú v kategóriách Srdce a cievna sústava a Problémy s krvným obehom. Výrobok zrecenzovalo 208 zákazníkov a 100 % by ho odporúčalo aj ostatným. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Problémy s krvným obehom.

Upozornenie:
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
EAN8588001047108
ZnačkaMobivenal
Farmakoterapeutická skupinaDoplnok stravy
Veľkosť balenia120 tabliet
Forma  Tableta
Režim výdaja  Doplnok stravy
Na čo je doplnok  Na funkciu krvných ciev
Originálny názovMOBIVENAL micro tbl flm 100+20 zadarmo