Návleky, nadstavce a krúžky na penis - Hands free použitie

Okoreňte svoj milostný život a vyskúšajte niektorý z vibračných krúžkov, ktorý zaistí rozkoš ako pánom, tak dámam. Ocenia ich najmä tí, ktorí milujú dlhý a intenzívny sex. Vibračný krúžok je určený pre pánov, zabraňuje odkrveniu penisu a tým predlžuje erekciu. Vďaka výstupkom rôznych tvarov a veľkostí si ale túto hračku užijú i dámy. Priveďte svoju partnerku do siedmeho n…

Okoreňte svoj milostný život a vyskúšajte niektorý z vibračných krúžkov, ktorý zaistí rozkoš ako pánom, tak dámam. Ocenia ich najmä tí, ktorí milujú dlhý a intenzívny sex. Vibračný krúžok je určený pre pánov, zabraňuje odkrveniu penisu a tým predlžuje erekciu. Vďaka výstupkom rôznych tvarov a veľkostí si ale túto hračku užijú i dámy. Priveďte svoju partnerku do siedmeho neba.

Vibračný krúžok zaistí maximálnu rozkoš

  • zväčšuje erekciu
  • predlžuje dobu trvania sexu
  • odďaľuje predčasné vyvrcholenie
  • uspokojí aj partnerku

Erekčný krúžok vás privedie do nevídaných dimenzií

Táto erotická pomôcka stimuluje intímne miesta a tým zaisťuje maximálnu rozkoš. Produkt je bezpečný a hygienický. Vďaka elasticite sa dokonale prispôsobí obvodu každého penisu. Vzhľadom pripomína napríklad prsteň, ponúka sa v rôznych tvaroch. Niektoré sú na jedno použitie, iné je možné používať opakovane. Vyskúšajte erekčný krúžok a budete ho chcieť mať pri sebe pri každom vyvádzaní.

Zobraziť celý popis

Pozrite sa na produkty z kategórie Návleky, nadstavce a krúžky na penis zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Návleky, nadstavce a krúžky na penis sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Návleky, nadstavce a krúžky na penis zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.