Protex Náhradná náplň ultra tekutého mydla s prírodnou antibakteriálnou ochranou 500 ml

Tekuté mydlo s náplňou obsahuje prírodnú antibakteriálnu zložku, ktorá vás pri …

Zobraziť viac

Tekuté mydlo s náplňou obsahuje prírodnú antibakteriálnu zložku, ktorá vás pri umývaní rúk chráni pred baktériami.

3,69 €
0,07 € / 10 ml
Za 4 dni od 12:00 u vás  viac info
Skladom 5+ks
Pilulka Expresom už v pondelok 11. 8.
  • Doprava ZADARMO pri nákupe nad 59 €

    Doprava ZADARMO pri nákupe nad 59 €

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 20 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 20 000 produktov v ponuke skladom

Antibakteriálne Antibakteriálne

Obsahuje prírodné antibakteriálne zložky, ktoré pomáhajú chrániť pred baktériami pri každom umývaní rúk. Obsahuje ľanový olej a je obohatený o hydratačné látky, ktoré pomáhajú udržiavať prirodzenú hydratáciu pokožky. Tekuté mydlo bolo dermatologicky testované, má osviežujúcu vôňu a vďaka obalu, ktorý obsahuje o 75 % menej plastov, je táto náhradná náplň aj o niečo šetrnejšia k životnému prostrediu.

Vlastnosti:

  • Vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je vhodný na použitie v domácnostiach
  • Antibakteriálny, ochranný, hydratačný
  • Dermatologicky testované
  • Osviežujúca vôňa

Zloženie

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, Sodium Chloride, Parfum, Cocamide MEA, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Glycerin, Tetrasodium EDTA, Linum Usitatissimum Seed Oil, Benzyl Salicylate, Citronellol, Eugenol, Linalool, CI 17200, CI 19140.

Skúste tiež ostatné produkty značky Protex, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika, Zdravotnícky materiál a Sprcha a kúpeľ. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Tekuté mydlá.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

Bezpečnostné nariadenia: Pre použitie tohto produktu za normálnych alebo rozumne predvídateľných podmienok použitia nie sú vyžadované žiadne špecifické opatrenia.
EAN8718951496880
ZnačkaProtex
Forma  Mydlo
Vlastnosti  Hydratačný  Antibakteriálne  Dermatologicky testované
Veľkosť balenia500 ml
Krajina pôvodu  Taliansko
Originálny názovProtex mýdlo 500ml NN Ultra
VýrobcaColgate-Palmolive Europe Sarl, Grabetsmattweg 1, 4106, Therwil