Accu-Chek FastClix Zásobník lancetový do odberového pera

Jednorazové sterilné lancety (ihličky) v bubienkovom zásobníku pre …

Zobraziť viac

Jednorazové sterilné lancety (ihličky) v bubienkovom zásobníku pre viaclancetové odberové pero ACCU-CHECK FastClix, určené na uskutočnenie šetrného vpichu do tkaniva pri odbere kapilárnej krvi.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Použitie: Bubienkový zásobník so 6 lancetami sa vloží do odberového pera ACCU-CHEK Multiclix a otočením vrchnej časti pera v smere hodinových ručičiek sa nastaví číslo lancety, ktorá bude použitá na vpich. Nastaveným odberovým perom sa realizuje vpich do tkaniva (najčastejšie bruška prsta). Z miesta vpichu sa následne miernym tlakom vytlačí kvapka kapilárnej krvi, ktorá sa umiestni na testovací prúžok vložený v prístroji. Prístroj následne vyhodnotí hladiny cukru v krvi.

Použité lancety sa z pera neodstraňujú ihneď po jednotlivom použití, ale až po použití všetkých 6 lanciet, kedy sa zrazu vymení celý zásobník.

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky Accu-Chek, ktoré nájdete v kategóriách Nemocničná a domáca starostlivosť, Zdravotnícky materiál a Zdravotná technika. Výrobok kúpite so zľavou 0 %. Accu-Chek FastClix Zásobník lancetový do odberového pera je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom D92588. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Lancety a testovacie prúžky.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN4015630056989
ZnačkaAccu-Chek
ŠÚKL kódD92588
Farmakoterapeutická skupinaZdravotnícky materiál
Originálny názovACCU-CHEK FastClix Zásobník lancetový do odberového pera 4x6 lanciet