VITIX 30 tabliet

VITIX 30 tabliet

Antioxidanty aplikované lokálne a/alebo užívané celkovo, môžu hrať dôležitú úlohu pri neutralizácii oxidačného stresu a ochorení, ktoré sú vyvolané pôsobením voľných kyslíkových radikálov - medzi ktoré patrí aj vitiligo.

Ľutujeme, tento produkt už nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

4.2
5
4
3
2
1

VITIX 30 tabliet

Obsahujú patentovanú rastlinnú aktívnu zložku EXTRAMEL® v kombinácii s vitamínmi (C, E, B9, B12) a minerálmi (selén, meď, zinok). Vitamín C, vitamín E, meď, selén a zinok pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Dávkovanie

1 tableta denne s vodou počas jedla. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Výživový doplnok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí. Pri tehotenstve konzultujte užívanie s lekárom. Vitix tab su výživový doplnok a nie liek.

Upozornenia

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Pri tehotenstve konzultujte užívanie s lekárom. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky . Výživový doplnok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí.. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí.

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky VITIX, ktoré nájdete v kategóriách Akcie a zľavy, Doplnky stravy a Zľavy. Výrobok ohodnotilo 5 zákazníkov a 80 % ho odporúča. Výrobok je v zľave 16 %.

EAN: 3760095250212
Značka: VITIX
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre dospelých
Forma: Tableta
Velikost balení: 30 ks
Originálny názov: VITIX tbl 1x30 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
4.2
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Darina D. 30. 10. 2019 07:51
Nepomahal
Eva M. 20. 9. 2018 22:05
Teraz je už druhý mesiac, čo som dobrala Vitix 30 tbl., a pokračujem ďalej. Musím však povedať, že som najskôr bola skeptická a neverila som, že môže liečiť vitiligo. Považovala som to len za marketingový ťah... Avšak s prekvapením zisťujem, že sa mi biele škvrny naozaj zmenšujú a pokožka nadobúda opäť zdravý pigment. Vitiligo beriem zároveň v kombinácii so zeleným jačmeňom (tbl.), ktorý regeneruje bunky. Takže neviem, čo naozaj pomáha. Či Vitix, alebo zelený jačmeň alebo oboje.... (??) ...je to len moja osobná skúsenosť, ale som veľmi spokojná, že biele škvrny ustupujú. Vitix je síce cenovo drahý, ale čo človek neurobí pre svoje zdravie ;) Vrelo odporúčam!
Denisa G. 6. 8. 2018 23:59
Pri nízkej dostupnosti produktu v iných okolitých lekárňach som na stránke Pilulka.sk dostala Vitix tbl najrýchlejšie.
Jana G. 5. 6. 2018 13:48
odporúčam pre ľudí s vitiligo....nič lepšie som nenašla....
Ivana J. 20. 6. 2016 18:59
U nás v ČR tento výrobek nelze sehnat, proto jsem uvítala možnost objednání v SR. Určitě doporučuji jako doplněk léčby vitiliga-urychluje pigmentaci.

Doplňujúce informácie

EAN: 3760095250212
Značka: VITIX
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre dospelých
Forma: Tableta
Velikost balení: 30 ks
Originálny názov: VITIX tbl 1x30 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia