LACTOFLOR žuvacie tablety tbl mnd 25 ks

7 %

LACTOFLOR žuvacie tablety tbl mnd 25 ks

Probiotikum, prebiotikum, synbiotikum. Napomáha k lepšiemu tráveniu a tým k následnému zlepšeniu zdravia.                

Skladom > 5 ks Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
K dispozícii v lekárni Pilulka už zajtra
6,19 € 6,69 €
Nákupom získate 6.19 kreditov
5.0
5
4
3
2
1

LACTOFLOR žuvacie tablety tbl mnd 25 ks

Výživový doplnok s obsahom tradičných kyslomliečnych kefírových baktérií Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus rhamnosus v kombinácii so Streptococcus thermophilus a s inulínom zo zelených rastlín.

Obsahuje 2 miliardy životaschopných kyslomliečnych baktérií v maximálnej dennej dávke v čase výroby

Odporúčané dávkovanie: 1-2 žuvacie tablety denne.

Po otvorení sa odporúča uskladniť v chlade.

Balenie obsahuje 25 žuvacích tabliet.

Plusy LactoFlor žuvacie tablety

Prírodný produkt. Sú to tie kmene, ktoré sa nachádzajú v pôvodných kyslomliečnych produktoch a ktoré osídľujú ústnu dutiny. Príjemná karamelová chuť žuvacích tabliet.

Mínusy LactoFlor

Účinky LactoFlor zatiaľ nie sú podložené veľkým množstvom oficiálne ukončených klinických štúdií, pretože práve prebiehajú. Prvé klinické štúdie sú už publikované a nájdete ich na tomto webe. Po otvorení sa odporúča uskladňovať v chlade. Vo forme žuvacích tabliet nemá rovnaký obsah ako v kapsliach. Je tam menej probiotických kmeňov, aj v nižšom dávkovaní - 0,5 miliardy probiotických baktérií v jednej žuvacej tablete.

Probiotiká a ústna mikroflóra

Probiotiká Lactoflor sa dodávajú aj vo forme tabletiek, ktoré sa cmúľajú. Pôsobia v ústach a odporúčané sú najmä počas užívania cmúľacích pastiliek proti bolesti hrdla s obsahom antibiotika alebo antiseptika. Tie totiž vyhubia nielen zlých pôvodcov bolesti hrdla ale aj prirodzené ústne baktérie. Ich využitie je takisto ideálne pre tých, ktorí majú ťažkosti s ústnou dutinou – hlavne zápaly ďasien, paradentóza, niektoré druhy zápachu z úst. Cmúľanie tabletiek LactoFlor optimalizuje ústnu mikroflóru a zvyšuje slizničnú imunitu. Pomôže aj ľuďom, ktorí používajú zubné protézy.

Základné informácie

Probiotiká v LactoFlor sú rovnaké, aké sa vyskytujú prirodzene v kefíri a v iných kyslomliečnych produktoch. Kefír je známy tým, že zlepšuje zdravie a podporuje dlhovekosť. Aj preto sú tieto probiotiká vyrábané priamo v Bulharsku, kde tradícia kefíru pôvodne vznikla.

Výživové hodnoty

1 miliarda životaschopných probiotických baktérií v jednej žuvacej tablete. Patentovaná zmes pôvodných probiotických kmeňov Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus rhamnosus, S. thermophilus a inulínu.

Doplnkové informácie

Lactoflor je prirodzená forma zlepšenia potravy. Oplatí sa užívať vždy, keď sa nedá piť veľa kefíru a kyslomliečnych produktov. Navyše jogurty vo väčšom množstve sú aj finančne nákladné.

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky LactoFlor, ktoré sú v kategóriách Trávenie a metabolizmus, Doplnky stravy a Špeciálne doplnky stravy. Výrobok je teraz v zľave 7 %.

EAN: 3800003304498
Značka: LactoFlor
Výrobca: S&D PHARMA SK, s.r.o.
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: LactoFlor BioPlus žuvacie tablety tbl mnd 1x25 ks
5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Peter C. 2. 7. 2018 06:53
Príjemné žuvacie tabletky. Liek mám odskúšaný. Po prvý raz mi ho odporučila lekárka ORL a odvtedy si ho kupujem. Môžem len odporúčať. Tablety majú príjemnú chuť.

Doplňujúce informácie

EAN: 3800003304498
Značka: LactoFlor
Výrobca: S&D PHARMA SK, s.r.o.
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: LactoFlor BioPlus žuvacie tablety tbl mnd 1x25 ks