Elure™ Advanced Brightening Lotion Zosvetľujúce mlieko 45 ml

Elure™ Advanced Brightening Lotion Zosvetľujúce mlieko 45 ml

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Žiarivá pleť bez tmavých škvŕn

Zdravé sebavedomie sa iste odvíja od toho, ako vyzeráme. Ak riešite nevzhľadné pigmentové škvrny, nerovnomerný tón pokožky, ktorá potrebuje celkovo rozžiariť, rad elure™ Advance skin brightening solution vám prinesie rýchle a zároveň bezpečné a k pleti šetrné efektívne riešenie.

Redukcia pigmentácie vhodná na:

 • Všetky typy pokožky vrátane citlivej
 • Možno používať počas celého roka
 • Pri klinických štúdiách neboli zaznamenané žiadne nepriaznivé reakcie
 • Pozápalové hyperpigmentácie
 • Melazmu
 • Možno použiť aj na bielenie análneho otvoru
 • Celkové zlepšenie pokožky

Klinicky dokázané účinky proti hyperpigmentácii

Vykonalo sa viac ako 13 klinických štúdií s viac ako 450 účastníkmi, ktorí používali rad elure™

 • Elure™ preukazoval významné a viditeľné zlepšenie, rozjasnenie a rozžiarenie pleti už po 7, 14 a 28 dňoch, tento účinok bol pozorovaný u 79%, 96% a 100% subjektov
 • Elure™ znižuje množstvo existujúceho melanínu priamo v koži (enzymatická inhibícia melanínu), bez toho, aby zasahoval do biosyntézy melanínu
 • Elure™ je účinná a vysoko bezpečná liečba na zápalovú hyperpigmentáciu
 • Elure™ a 4% hydrochinón (látka s výrazným zosvetľujúcim účinkom, silný inhibítor tvorby kožného pigmentu melanínu) preukázali ekvivalentné účinky pokiaľ ide o zlepšenie pigmentácie; vynikajúce estetické výsledky v podobe zlepšenia štruktúry pleti, vyhladenia pokožky, rozjasnenia, rozžiarenia a zlepšenia celkového vzhľadu pokožky
 • Elure™ na rozdiel od predtým v kozmetike často používaného hydrochinónu nepreukazuje žiadne vedľajšie účinky

Ako pôsobí enzým Melanozym™

Melanozym™ pôsobí klinicky preukázaným, rýchlym, bezpečným spôsobom na rozklad melanínu. Unikátnou vlastnosťou tohto enzýmu je jeho schopnosť dezintegrovať molekulu melanínu potom, čo bola už úplne vytvorená a nachádza sa v hornej vrstve kože. Na rozdiel od iných zosvetľujúcich prípravkov, ktoré sú cielené proti syntéze melanínu, Melanozym™ nemusí prenikať hlboko do pokožky a zasahovať do tvorby melanínu. Jeho pôsobenie je teda voči pokožke šetrné a viditeľný efekt je urýchlený.

Účinná dvojkroková aplikácia

Balenie nočného krému je pre zvýšenie účinku dvojkomorové, keď na ľavej strane je dávkovač s enzýmom a na pravej je dávkovač s aktivátorom. Melanozym™ v oddelenej časti je v takzvanej pokojovej forme (inaktivovaný), to znamená vo svojej najstabilnejšej podobe pri pH 5 - 5,5. Vo chvíli aplikácie musí byť enzým aktivovaný, aby mohol začať pôsobiť na melanín. Z tohto dôvodu je potrebné pridať aktivačný krém, ktorý je obsiahnutý v druhej oddelenej časti balenia.

Ak sa skombinujú obe látky, enzým a aktivátor, pH sa zníži (4 - 4,5) a len keď je pH nižšie, Melanozym™ začne chemickú reakciu a aktiváciu minimálnej koncentrácie peroxidu vodíka. Peroxid vodíka nadviaže dva elektróny z aktivovaného Melanozymu™ a v tejto chvíli enzým začína svoju činnosť.

Môžem krém používať stále?

Áno. Vďaka jedinečnému spôsobu pôsobenia a bezpečnostnému profilu nie je používanie produktov elure™ časovo obmedzené. S ohľadom na to, že melanín sa rozkladá na malé molekuly rozpustné vo vode, je z pokožky odplavovaný rovnako, ako podobné zložky v krémoch a pleťových mliekach, ktoré bežne aplikujete na kožu. Ostatné zložky napomáhajú hydratácii, dodávajú pružnosť a hladký vzhľad pokožky.

Ako aplikovať

Umyte si tvár pomocou čistiacej peny na tvár elure™. Pri prvom použití aktivujte pumpičku tak, že ju niekoľkokrát stlačíte.

 • Krok 1: Vytlačte dostatočné množstvo produktu elure™ Melanozym™ (pumpička 1) a rovnomerne ho rozotrite na celú plochu očistenej tváre a krku
 • Krok 2: Potom vytlačte a naneste rovnaké množstvo aktivátora elure™ (pumpička2)

Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, postupujte každý deň ráno a večer nasledovne: ráno naneste mlieko elure™ a večer buď znovu mlieko, alebo nočný krém elure™.

U mastných typov pleti sa odporúča používať Advanced brightening lotion ráno aj večer a nepoužívať Advanced brightening night cream, pretože tento krém má bohatú textúru vďaka ingrediencii bambuckého masla.

Obsah balenia je 45 ml.

Skúste tiež ostatné výrobky značky Elure™, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika, Starostlivosť o pleť a Pleťové krémy. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Špeciálna starostlivosť o pleť.

EAN: 4051123000961
Značka: Elure™
Forma: Mlieko
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Koža
Na čo je: Na hyperpigmentáciu
Typy pleti: Všetky typy pleti
Veľkosť balenia: 45 ml
Originálny názov: ELURE Advanced Brightening Lotion 45 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 4051123000961
Značka: Elure™
Forma: Mlieko
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Koža
Na čo je: Na hyperpigmentáciu
Typy pleti: Všetky typy pleti
Veľkosť balenia: 45 ml
Originálny názov: ELURE Advanced Brightening Lotion 45 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia