Najlepšie hodnotené Kazeínové proteíny - Bez konzervačných látok (0 produktov)

Kazeínový proteín je proteín nachádzajúci sa v mlieku, ktorému dodáva jeho bielu farbu. Okrem mlieka ho môžeme hľadať v syroch, jogurtoch, dojčenskej výžive a doplnkoch stravy. Užíva sa na zlepšenie športového výkonu, cukrovky alebo ochorenia pečene

Zobraziť viac

Kazeínový proteín je proteín nachádzajúci sa v mlieku, ktorému dodáva jeho bielu farbu. Okrem mlieka ho môžeme hľadať v syroch, jogurtoch, dojčenskej výžive a doplnkoch stravy. Užíva sa na zlepšenie športového výkonu, cukrovky alebo ochorenia pečene v dôsledku konzumácie alkoholu. Taktiež prospieva imunitnému a tráviacemu systému, ale aj srdcu, pretože znižuje krvný tlak a tvorbu krvných zrazenín. Kazeínový proteín poskytuje telu všetky aminokyseliny potrebné na budovanie svalov – kulturisti a ostatní športovci používajú tento doplnok už desaťročia. Trávi sa pomalšie než iné proteíny (napríklad srvátkový proteín), a preto môže byť lepší pri znižovaní chuti do jedla a zvyšovaní pocitu plnosti. Vďaka tejto vlastnosti je vhodné užívať tento doplnok pred spaním, to napomáha regenerácii a znižuje rozpad svalov počas spánku.

Ako používať kazeínový proteín

Proteínový prášok môžete jednoducho zmiešať s vodou alebo mliekom. Ak použijete mlieko, proteínový nápoj bude hustejší. Ak je to možné, zmiešajte prášok a tekutinu pomocou shakeru alebo mixéru namiesto lyžice. Zabezpečíte tak hladšiu konzistenciu a rovnomernejšie rozptýlenie proteínu. Vždy pridajte najskôr tekutinu a potom odmerku proteínu. V tomto poradí zabránite tomu, aby sa proteín prilepil na dno nádoby.

Užívatelia najlepšie hodnotia značky GymBeam. Najlepšie hodnoteným výrobkom je GymBeam Proteín Kazeín Micellar Chocolate 1000 g.

Vymazať všetky filtre

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my ho skúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Nenašli ste, čo ste hľadali?

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadávaním vhodného produktu.

Potrebujete poradiť?

Produkty z kategórie Kazeínové proteíny sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Od najlacnejších produktov sme zoradili kategóriu Kazeínové proteíny. Pozrite sa na produkty z kategórie Kazeínové proteíny zoradených od najpredávanejších.