Kazeínové proteíny (0 produktov)

Kazeínový proteín je proteín nachádzajúci sa v mlieku, ktorému dodáva jeho bielu farbu. Okrem mlieka ho môžeme hľadať v syroch, jogurtoch, dojčenskej výžive a doplnkoch stravy. Užíva sa na zlepšenie športového výkonu, cukrovky alebo ochorenia pečene

Zobraziť viac

Kazeínový proteín je proteín nachádzajúci sa v mlieku, ktorému dodáva jeho bielu farbu. Okrem mlieka ho môžeme hľadať v syroch, jogurtoch, dojčenskej výžive a doplnkoch stravy. Užíva sa na zlepšenie športového výkonu, cukrovky alebo ochorenia pečene v dôsledku konzumácie alkoholu. Taktiež prospieva imunitnému a tráviacemu systému, ale aj srdcu, pretože znižuje krvný tlak a tvorbu krvných zrazenín. Kazeínový proteín poskytuje telu všetky aminokyseliny potrebné na budovanie svalov – kulturisti a ostatní športovci používajú tento doplnok už desaťročia. Trávi sa pomalšie než iné proteíny (napríklad srvátkový proteín), a preto môže byť lepší pri znižovaní chuti do jedla a zvyšovaní pocitu plnosti. Vďaka tejto vlastnosti je vhodné užívať tento doplnok pred spaním, to napomáha regenerácii a znižuje rozpad svalov počas spánku.

Ako používať kazeínový proteín

Proteínový prášok môžete jednoducho zmiešať s vodou alebo mliekom. Ak použijete mlieko, proteínový nápoj bude hustejší. Ak je to možné, zmiešajte prášok a tekutinu pomocou shakeru alebo mixéru namiesto lyžice. Zabezpečíte tak hladšiu konzistenciu a rovnomernejšie rozptýlenie proteínu. Vždy pridajte najskôr tekutinu a potom odmerku proteínu. V tomto poradí zabránite tomu, aby sa proteín prilepil na dno nádoby.

Užívatelia najlepšie hodnotia značky GymBeam a Nutrend. Najlepšie hodnoteným výrobkom je GymBeam Proteín Kazeín Micellar Chocolate 1000 g.

Vymazať všetky filtre

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my ho skúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Nenašli ste, čo ste hľadali?

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadávaním vhodného produktu.

Potrebujete poradiť?

Produkty z kategórie Kazeínové proteíny sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Od najlacnejších produktov sme zoradili kategóriu Kazeínové proteíny. V kategórii Kazeínové proteíny nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.