Doplnky stravy na srdce - Terezia Babyimun (2 produktov)

Srdce je jeden z najdôležitejších orgánov v našom tele. Vďaka nemu cirkuluje v našich cievach krv, ktorá okysličuje a vyživuje ostatné orgány. Ak nefunguje správne srdce, tak nefunguje správne celé naše telo. Preto je dôležité sa starať o jeho …

Zobraziť viac

Srdce je jeden z najdôležitejších orgánov v našom tele. Vďaka nemu cirkuluje v našich cievach krv, ktorá okysličuje a vyživuje ostatné orgány. Ak nefunguje správne srdce, tak nefunguje správne celé naše telo. Preto je dôležité sa starať o jeho zdravie. Stres, nedostatok pohybu a sedavý životný štýl, nesprávna výživa, to všetko má negatívny vplyv na naše srdce.

Ako si udržať zdravé srdce?

Dostatok pohybu – sedavý spôsob života zdravému srdcu neprospieva. Doprajte si prechádzku v prírode, choďte na bicykel, alebo si zabehajte, a vaše srdce sa vám poďakuje.

Vyvarujte sa stresu – doprajte si relax a oddych.

Zdravá výživa – zameňte nezdravé tuky za zdravé, zaraďte do jedálnička orechy, ryby a dostatok ovocia a zeleniny.

Doprajte mu látky, ktoré potrebuje – srdce potrebuje pre svoje fungovanie viacero látok. Väčšinu vieme doplniť zo zdravej a pestrej stravy, avšak nie vždy v dostatočnom množstve. 

Doplnky výživy pre zdravé srdce

Koenzým Q10 (Co Q10) – nachádza sa v každej bunke nášho tela. Je dôležitý na výrobu energie, ktorú telo potrebuje na rast a správne fungovanie buniek. Tiež je dôležitým antioxidantom. CoQ10 je prirodzene prítomný v  hovädzom mäse, sójovom oleji, sardinkách, makrele a arašidoch.

Omega-3 mastné kyseliny - omega-3 polynenasýtené mastné kyseliny pôsobia tak, že znižujú produkciu triglyceridov v tele. Vysoká hladina triglyceridov môže viesť k ochoreniu koronárnych artérií, srdcovým chorobám a mŕtvici. Omega-3 spolu s diétou a cvičením pomáhajú znižovať hladinu triglyceridov v krvi.

Horčík - nízky obsah horčíka súvisí s kardiovaskulárnymi rizikovými faktormi, ako sú: vysoký krvný tlak, tvorba arteriálnych plakov, kalcifikácia mäkkých tkanív, cholesterol a kôrnatenie tepien. Dopĺňanie horčíka je preto kľúčové pre zdravie srdca.

Užívatelia hodnotia najlepšie značky Jamieson, Kompava a Advance. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Jamieson Omega 3-6-9 200 kapsúl.

Doplnky stravy na srdce - Terezia Babyimun - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Doplnky stravy na srdce - Terezia Babyimun ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Doplnky stravy na srdce - Terezia Babyimun na 98 %
Recenzia produktu: Jamieson OMEGA-3 SELECT 1000 mg 200cps 200 kapsúl
5 / 18x
Jeden z nejlepších Omega 3. Používám ho už dlouho.
Recenzia produktu: Topvet Cesnak bylinný extrakt 60 kapsúl
5 / 1x
Spokojnosť
Recenzia produktu: Jamieson Multi Complete pre dospelých 50+, 90 tabliet
5 / 2x
dobre zlozenie vitaminov, vyhodne balenie
Recenzia produktu: Terezia Čierny cesnak 60 kapsúl
5 / 39x
Super
Recenzia produktu: Jamieson B-komplex 100 mg s postupným uvoľňovaním 60 tabliet
5 / 1x
Doda energiu
Recenzia produktu: Mollers Omega 3 rybí olej ovocná príchuť 250 ml
5 / 49x
Príjemná chuť na konzumáciu.
Recenzia produktu: Jamieson Pupalkový olej s vitamínom E 500 mg 180 kapsúl
5 / 1x
Veľmi kvalitný produkt, pre mňa je toto topka pre zdravie ženy
Recenzia produktu: Kompava Acidofit pomeranč - limetka 16 šumivých tabliet
5 / 16x
Dobré
Recenzia produktu: Nástroje Zdravia Rhodiola Bio Essense Rozchodnica ružová 60 kapsúl
5 / 1x
Výborný adaptogén, ktorý naozaj dopomáha telu lepšie zvládať stres. Ja som ho začala používať kvôli cvičeniu. Celkovo som väčši fyzickú záťaž zvládala lepšie. Môžem len odporučiť
Recenzia produktu: Vitar Koenzým Q10 100mg + E + Se + thiamin 60 kapsúl
5 / 1x
Účinné

Produkty z kategórie Starostlivosť o srdce sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o srdce zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Starostlivosť o srdce sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších.