Kazeínové proteíny - Vanilka - najdrahšie produkty (1 produktov)

Kazeínový proteín je proteín nachádzajúci sa v mlieku, ktorému dodáva jeho bielu farbu. Okrem mlieka ho môžeme hľadať v syroch, jogurtoch, dojčenskej výžive a doplnkoch stravy. Užíva sa na zlepšenie športového výkonu, cukrovky alebo ochorenia pečene

Zobraziť viac

Kazeínový proteín je proteín nachádzajúci sa v mlieku, ktorému dodáva jeho bielu farbu. Okrem mlieka ho môžeme hľadať v syroch, jogurtoch, dojčenskej výžive a doplnkoch stravy. Užíva sa na zlepšenie športového výkonu, cukrovky alebo ochorenia pečene v dôsledku konzumácie alkoholu. Taktiež prospieva imunitnému a tráviacemu systému, ale aj srdcu, pretože znižuje krvný tlak a tvorbu krvných zrazenín. Kazeínový proteín poskytuje telu všetky aminokyseliny potrebné na budovanie svalov – kulturisti a ostatní športovci používajú tento doplnok už desaťročia. Trávi sa pomalšie než iné proteíny (napríklad srvátkový proteín), a preto môže byť lepší pri znižovaní chuti do jedla a zvyšovaní pocitu plnosti. Vďaka tejto vlastnosti je vhodné užívať tento doplnok pred spaním, to napomáha regenerácii a znižuje rozpad svalov počas spánku.

Ako používať kazeínový proteín

Proteínový prášok môžete jednoducho zmiešať s vodou alebo mliekom. Ak použijete mlieko, proteínový nápoj bude hustejší. Ak je to možné, zmiešajte prášok a tekutinu pomocou shakeru alebo mixéru namiesto lyžice. Zabezpečíte tak hladšiu konzistenciu a rovnomernejšie rozptýlenie proteínu. Vždy pridajte najskôr tekutinu a potom odmerku proteínu. V tomto poradí zabránite tomu, aby sa proteín prilepil na dno nádoby.

Užívatelia najlepšie hodnotia značky GymBeam. Najlepšie hodnoteným výrobkom je GymBeam Proteín Kazeín Micellar Chocolate 1000 g.

Kazeínové proteíny - Vanilka - najdrahšie produkty - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Kazeínové proteíny - Vanilka - najdrahšie produkty ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Kazeínové proteíny - Vanilka - najdrahšie produkty na 98 %
Recenzia produktu: Prom-In Essential Pure Micellar Vanilka 1000 g
5 / 1x
1
Recenzia produktu: Nutrend Micellar Casein Vanilka 900 g
5 / 1x
ok
Recenzia produktu: Weider Protein 100% Casein, - čokoláda-smotana 1800 g
5 / 1x
skvělá rozpustnost dobře chutná
Recenzia produktu: GymBeam Proteín Kazeín Micellar vanilla 1000 g
4.8 / 19x
Opravdu hutnej, je potřeba ho připravit v minimálně 4dcl. Chuť neurazí.
Recenzia produktu: Prom-In Essential Pure Micellar Vanilka 2250 g
4.5 / 2x
Výborné složení, chuť příjemná, nic umělého, mírně pění.

Od najlacnejších produktov sme zoradili kategóriu Kazeínové proteíny. V kategórii Kazeínové proteíny nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov. Pozrite sa na produkty z kategórie Kazeínové proteíny zoradených od najpredávanejších.