Najlepšie hodnotené Kazeínové proteíny - Vanilka - skladom (1 produktov)

Kazeínový proteín je proteín nachádzajúci sa v mlieku, ktorému dodáva jeho bielu farbu. Okrem mlieka ho môžeme hľadať v syroch, jogurtoch, dojčenskej výžive a doplnkoch stravy. Užíva sa na zlepšenie športového výkonu, cukrovky alebo ochorenia pečene

Zobraziť viac

Kazeínový proteín je proteín nachádzajúci sa v mlieku, ktorému dodáva jeho bielu farbu. Okrem mlieka ho môžeme hľadať v syroch, jogurtoch, dojčenskej výžive a doplnkoch stravy. Užíva sa na zlepšenie športového výkonu, cukrovky alebo ochorenia pečene v dôsledku konzumácie alkoholu. Taktiež prospieva imunitnému a tráviacemu systému, ale aj srdcu, pretože znižuje krvný tlak a tvorbu krvných zrazenín. Kazeínový proteín poskytuje telu všetky aminokyseliny potrebné na budovanie svalov – kulturisti a ostatní športovci používajú tento doplnok už desaťročia. Trávi sa pomalšie než iné proteíny (napríklad srvátkový proteín), a preto môže byť lepší pri znižovaní chuti do jedla a zvyšovaní pocitu plnosti. Vďaka tejto vlastnosti je vhodné užívať tento doplnok pred spaním, to napomáha regenerácii a znižuje rozpad svalov počas spánku.

Ako používať kazeínový proteín

Proteínový prášok môžete jednoducho zmiešať s vodou alebo mliekom. Ak použijete mlieko, proteínový nápoj bude hustejší. Ak je to možné, zmiešajte prášok a tekutinu pomocou shakeru alebo mixéru namiesto lyžice. Zabezpečíte tak hladšiu konzistenciu a rovnomernejšie rozptýlenie proteínu. Vždy pridajte najskôr tekutinu a potom odmerku proteínu. V tomto poradí zabránite tomu, aby sa proteín prilepil na dno nádoby.

Užívatelia najlepšie hodnotia značky GymBeam. Najlepšie hodnoteným výrobkom je GymBeam Proteín Kazeín Micellar Chocolate 1000 g.

Najlepšie hodnotené Kazeínové proteíny - Vanilka - skladom - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Najlepšie hodnotené Kazeínové proteíny - Vanilka - skladom ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Najlepšie hodnotené Kazeínové proteíny - Vanilka - skladom na 98 %
Recenzia produktu: Prom-In Essential Pure Micellar Vanilka 1000 g
5 / 1x
1
Recenzia produktu: Nutrend Micellar Casein Vanilka 900 g
5 / 1x
ok
Recenzia produktu: Weider Protein 100% Casein, - čokoláda-smotana 1800 g
5 / 1x
skvělá rozpustnost dobře chutná
Recenzia produktu: GymBeam Proteín Kazeín Micellar vanilla 1000 g
4.8 / 19x
Opravdu hutnej, je potřeba ho připravit v minimálně 4dcl. Chuť neurazí.
Recenzia produktu: Prom-In Essential Pure Micellar Vanilka 2250 g
4.5 / 2x
Výborné složení, chuť příjemná, nic umělého, mírně pění.

Od najlacnejších produktov sme zoradili kategóriu Kazeínové proteíny. V kategórii Kazeínové proteíny nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov. Pozrite sa na produkty z kategórie Kazeínové proteíny zoradených od najpredávanejších.