Sušené ovocie - Aporosa (1 produktov)

Miesto sušienky siahnite po sušenom banáne, mangu alebo jahode. Na Pilulke môžete vyberať z nepreberného množstva, ​​avšak starostlivo prebraného sušeného ovocia, ktoré obsahuje celý rad vitamínov a minerálov. Procesom sušenia plody zo svojho …

Zobraziť viac

Miesto sušienky siahnite po sušenom banáne, mangu alebo jahode. Na Pilulke môžete vyberať z nepreberného množstva, ​​avšak starostlivo prebraného sušeného ovocia, ktoré obsahuje celý rad vitamínov a minerálov. Procesom sušenia plody zo svojho objemu strácajú väčšinu vody, preto majú vo výsledku ešte výraznejšiu chuť ako ovocie čerstvé. Ako ho najlepšie uchovávať a akými spôsobmi si môžete usušiť ovocie doma?

Ako skladovať sušené ovocie?

Sušené ovocie bolo zbavené takmer všetkej vlhkosti z dobrého dôvodu. Zásadne sa vďaka tomu predĺžila jeho trvanlivosť. Pokiaľ ju chceme udržať, mali by sme ho skladovať v uzatvárateľnom pohári na temnom a suchom mieste. V bezpečí bude za dvierkami kuchynskej linky alebo v špajze. Avšak ako pred kým, že? :)

Ovocie sušené mrazom

Lyofilizácia - preložené do reči nás smrteľníkov znamená sušenie mrazom. Je to proces sušenia, kedy si ovocie zachováva všetky nutričné ​​hodnoty, vitamíny, farbu, štruktúru a hlavne chuť. A čo navyše - dokonale chrumká. V našej ponuke nájdete mrazom sušené ovocie všetkých možných druhov. Od lesných plodov cez exotiku až po unikátne dračie ovocie.

Sušenie ovocia v sušičke

Ak sa rozhodnete sušiť ovocie v sušičke, nebojte sa vyberať kyslejšie kúsky - v priebehu dehydratácie sa prírodné cukry zhustia a ich chuť aj aróma bude sladšia.

  • Čerstvé a zrelé ovocie dôkladne umyte a nakrájajte na rovnomerné plátky (šupku ponechajte)
  • Rozložte na sušičku tak, aby sa neprekrývali
  • Sušenie zvoľte podľa návodu v sušičke
  • Výsledok by mal byť pružný a kožnatý
  • Nechajte ovocie vychladnúť (približne hodinu) a uskladnite do vzduchotesných nádob
  • Nádoby skladujte na temnom mieste, kam na ne nedosiahne vlhkosť

Sušenie ovocia v rúre

Tento spôsob sušenia prebieha v podstate rovnako ako v sušičke. Pokiaľ budete používať rúru, nezabudnite na papier na pečenie. Začnite na nízkej teplote a postupne pridávajte na 50°C. Dajte si pozor, aby teplota nepresiahla 60°C. Pri vyšších teplotách by mohlo ovocie prísť o potrebné živiny a vitamíny. Dvierka rúry môžete nechať počas sušenia pootvorené a ovocie v priebehu kontrolovať.

V našej ponuke nájdete rôzne zmesi sušeného ovocia, ovocia v čokoláde aj v poslednej dobe tak obľúbené sušené ovocie mrazom.

V prípade, že ste si nezvolili tu žiadny tovar, skúste sa pozrieť aj na kategórie Ananás, Banány, Brusnice, Datle a Exotické ovocie. Zákazníci hodnotia najlepšie značky Snäksy, Allnature a Mixit. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Najtelo Goji sušené plody 500 g.

Sušené ovocie - Aporosa - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Sušené ovocie - Aporosa ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Sušené ovocie - Aporosa na 96 %
Recenzia produktu: Farmland Hrozienka sušené, 1000 g
5 / 6x
spokojnosť
Recenzia produktu: Wolfberry Hrozienka BIO 100 g
5 / 5x
Výborné
Recenzia produktu: Allnature Arónia BIO 100 g
5 / 1x
Zatiaľ v skúšobnej dobe
Recenzia produktu: Farmland Brusnice kandizované, 1000 g
5 / 4x
miluji brusinky a cena i kvalita jsou dobré tak proč je nekoupit jsem spokojená moc mi chutnají
Recenzia produktu: Farmland Sušené slivky bez kôstok, 1000 g
5 / 22x
Som spokojná :-)
Recenzia produktu: Snäksy Banány lyofilizované 50 g
5 / 2x
Výborné lyofilizované banány. Skvěle chutnají s bílým jogurtem, v ovesné kaši apod., ale i samotné. Super je i znovuuzavíratelný sáček, díky kterému vydrží déle křupavé a nevlhnou. Tyto banány miluje celá naše rodina.
Recenzia produktu: GymBeam Datlová pasta, 1000 g
5 / 1x
Je jemnejsie pomleta ako ine datlove pasty co som doteraz mala. Kupene uz tretie balenie.
Recenzia produktu: Wolfberry Maliny 20 g
5 / 3x
Uzasne! Deti je zbastili behem chvilinky.
Recenzia produktu: Snäksy Dračie ovoce lyofilizované 50 g
5 / 4x
Top ????????
Recenzia produktu: Snäksy Lyofilizované višne v horkej čokoláde 70 g
5 / 2x
Spojení višní a hořké čokolády je dokonalé. Moc jsme si pochutnala :-).

Produkty z kategórie Sušené ovocie sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. V kategórii Sušené ovocie nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov. Tie najpredávanejších kúsky v kategórii Sušené ovocie nájdete medzi prvými.