Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Unikátny 5stupňový srvátkový proteín, ktorý podporuje enormný rast svalovej hmoty a zvyšuje retenciu dusíka. Je to vôbec prvý proteín na svete, pri ktorom boli použité špeciálne druhy proteínu, pričom každý z nich má jedinečné vlastnosti. Jeho špecifikom je, že sa dostáva ku každému receptoru zvlášť, a tým zabezpečuje unikátne dopravenie stavebných látok do cieľových buniek. Všetky zložky tohto proteínu sú bohaté na BCAA a glutamín, nevyhnutné látky pre anabolizmus.

Aké zložky v Mutant Whey nájdete?

NITROSERUMTM je nová forma srvátky, s ktorou dosiahnete rýchlejší rast svalov a navyše posilníte vylučovanie rastového hormónu. Iste vám je známe, že srvátkové izoláty sú rýchlo vstrebateľné, ale nie všetky môžu byť absorbované. NITROSERUMTM vstrebáva tieto bielkoviny stálym tempom, čo zabezpečí postupné zásobovanie svalov stavebnými látkami. Obsahuje prírodné fosfolipidy a kolostrálne rastové faktory (IGF-1, IGF-2), ktoré podporujú rast organizmu. S Mutant WHEY budete cítiť, ako vaše telo rastie a je silnejšie!

ActiNOS je hydrolyzovaný Whey proteín s bioaktívnou peptidovou izoláciou. Vyrobený patentovaným systémom, ktorý rýchlo stimuluje NOS (syntázy oxidu dusnatého), až o 950%. Tým sa zlepšuje prietok krvi a zabezpečí sa tak lepšia výživa pre vaše svaly!

Hydrolyzovaný Whey proteín poskytuje kritické bioaktívne látky, vrátane Di, Tri a Oligo peptidy, beta-laktoglobulín, alfa-laktalbumín, sérový albumín a imunoglobulíny. Jedná sa o nový „Platinum Standard“, dokonca ešte rýchlejší, než tradičné srvátkové izoláty. To je číslo jedna v schopnosti retencie dusíka v organizme.

Kontrolovaný komplex obsahuje komplex vlákniny, ktorý pomáha zlepšovať dokonalejšie vstrebávanie aminokyselín, a tým sú receptory schopné lepšie absorbovať každú frakciu srvátky.

mutant whey srvátkový proteín pvl

Mutant Whey a jeho výhody:

  • Až 5 druhov srvátkovej bielkoviny
  • Vyvoláva extrémnu proteínovú syntézu
  • Je posilnený o extra dávku glutamínu
  • Neobsahuje aspartám, použité je sladidlo sukralóza
  • Lahodná a krémová chuť, ktorá sa nezunuje
  • Má znížený obsah laktózy
  • Je maximálne instantný a dobre sa rozpúšťa
  • Vysoká vstrebateľnosť

Dávkovanie

Najskôr pridajte 175 - 250 ml studenej vody do šejkra (alebo mixéra) a potom pridajte 1 dávku MUTANT WHEY. Intenzívne pretrepávajte alebo mixujte 10–15 sekúnd. Najlepšie ráno po prebudení, po tréningu a pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť jahoda) 1 dávka (36 g)
Energetická hodnota 135 kcal / 570 kj
Tuky 2,1 g
z toho nasýtené tuky 1,5 g
z toho trans tuky 0 g
Cholesterol 75 mg
Sodík 110 mg
Draslík 180 mg
Sacharidy 7 g
z toho vláknina 0,5 g
z toho cukry 3 g
Soľ 0,28 g
Bielkoviny 22 g
Vápnik 120 mg
Železo 0,3 mg

Upozornenie

Informácie pre alergikov: Alergénne zložky sú vyznačené tučným písmom. Vyrábané na strojoch ktoré spracovávajú ingrediencie z pšenice a rýb.

Zloženie

Príchuť jahoda: štvor - srvátková proteínová zmes (srvátkový proteínový koncentrát (Mlieko) ‌, srvátkový proteínový fosfolipidový koncentrát (Mlieko) ‌, srvátkový proteínový izolát (Mlieko) ‌, hydrolyzovaný srvátkový proteín (Mlieko) ‌, prášok triglyceridov so stredne dlhým reťazcom (frakcionovaný kokosový olej‌, maltodextrín) ‌, zahusťovadlo (guarová guma) ‌, farba (prášok z červenej repy), kyselina (kyselina citrónová), prírodná a umelá aróma‌, emulgátor (lecitín zo slnečnice alebo alebo sóje), soľ, sladidlá (sukralóza‌, draselný acesulfam), vyčistený extrakt z listov stévie) oxid kremičitý, látka zvyšujúca chuť (citrát draselný), škorica‌, enzýmy (laktáza, proteáza).

Pozrite tiež ostatné výrobky značky PVL, ktoré sú v kategóriách Šport, Proteíny a Srvátkové proteíny (WHEY). Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Srvátkové proteíny (WHEY).

EAN: 627933027371
Značka: PVL
Veľkosť balenia: 4540 g
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Vlastnosti: Bez aspartamu (sladidlo)
Proteíny - Zdroj: Živočíšne
Proteíny - Surovina: Srvátka
Proteíny - Obsah: Do 65% proteínov
Proteíny - Srvátkové proteíny: Koncentráty (WPC) Hydrolyzáty Izoláty (WPI)
Príchuť: Jahoda
Originálny názov: PVL Mutant Whey jahodový krém 4540g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 627933027371
Značka: PVL
Veľkosť balenia: 4540 g
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Vlastnosti: Bez aspartamu (sladidlo)
Proteíny - Zdroj: Živočíšne
Proteíny - Surovina: Srvátka
Proteíny - Obsah: Do 65% proteínov
Proteíny - Srvátkové proteíny: Koncentráty (WPC) Hydrolyzáty Izoláty (WPI)
Príchuť: Jahoda
Originálny názov: PVL Mutant Whey jahodový krém 4540g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia