Obojstranné dildá

(1 produktov)

Sexi slasť na druhú. To vám pri erotických hrách dopraje obojstranné dildo. Materiály zaručujú maximálnu pružnosť a flexibilitu pri súčasnom dokonalom zachovaní tvaru. Užívať si teda môžete naplno a bez obáv. Obojstranné dildá nezostávajú pozadu …

 Zobraziť viac

Sexi slasť na druhú. To vám pri erotických hrách dopraje obojstranné dildo. Materiály zaručujú maximálnu pružnosť a flexibilitu pri súčasnom dokonalom zachovaní tvaru. Užívať si teda môžete naplno a bez obáv. Obojstranné dildá nezostávajú pozadu ani čo sa týka rozmanitých tvarov a dizajnového prevedenia, ktoré ide ruka v ruke s funkciou. Okoreňte váš milostný život o novú erotickú hračku a podeľte sa o svoju rozkoš s partnerom. Doslova.

Nazrite aj do kategórie lubrikačných gélov, vďaka ktorým bude váš sexuálny zážitok bezpochyby ešte o kus príjemnejší.

Zákazníci hodnotia najlepšie značky Lady Dreams a Lelo. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Lady Dreams Doubledildo Moon.

Lelo Dildo Ella saténovo čierne

Ella je prvé dielo z dielne LELO špeciálne navrhnutá pre stimuláciu G bodu. Pre dosiahnutie maximálneho vzrušenia doporučujeme používať Ella v kombinácii s Lily, Nea alebo Yva, ktorými budete stimulovať Váš klitoris.

Môžete mať v pondelok 5. 6.
41,61 €

Pozrite sa na produkty z kategórie Obojstranné dildá zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Obojstranné dildá sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Obojstranné dildá zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.