II. akosť Walmark EXP 30.11.2022 Cell Shield PROTECT 30 tabliet

II. akosť Walmark EXP 30.11.2022 Cell Shield PROTECT 30 tabliet

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Certifikáty

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

 • L-karnozín sa v tele prirodzene vyskytuje najmä v orgánoch, ktoré majú zvýšené energetické nároky, ako je mozog, CNS a srdce. Jeho množstvo však s vekom rapídne klesá.
 • Vitamíny B2, C a zinok pôsobia ako veľmi účinné antioxidanty, ktoré bojujú proti nadmernému množstvu voľných radikálov v tele. Za ich vznik môže napríklad nevyvážená strava, konzumácia alkoholu, fajčenie, stres, ale aj znečistené životné prostredie alebo UV žiarenie, ktoré preukázateľne urýchľujú výskyt príznakov starnutia.
 • Vitamín C je prospešný tvorbe kolagénu a spoločne so zinkom pomáha udržať pleť pružnú a pevnú, čo je potrebné pre mladistvý vzhľad.
 • Zinok je tiež dôležitý pre metabolizmus základných živín, udržanie ostrého zraku a podporuje aj kognitívne funkcie (ako je pamäť, koncentrácia či jasná myseľ).

Predpokladá sa, že naša generácia bude žiť dlhšie, než žila generácia našich prarodičov. Nedovoľte, aby príznaky starnutia obmedzovali kvalitu vášho života. Urobte to najlepšie na podporu zdravého starnutia.

Cell Shield PROTECT je vedecky podporený komplex antioxidantov určený predovšetkým na ochranu buniek v NOCI, keď telo odpočíva a najviac regeneruje.

Čo je starnutie?

Starnutie začína na bunkovej úrovni, hlboko vo vnútri nášho tela. Vo svojej podstate ide o hromadenie poškodenia buniek a stratu bunkovej vitality v priebehu nášho života. To je spôsobené jednak geneticky a jednak vplyvom prostredia:

 • Bunkového (vplyv oxidatívneho stresu a zmeny na DNA),
 • Vonkajšieho (vplyv stravy, stresu, infekcií).


Zatiaľ čo spíte, chráňte svoje bunky pomocou Cell Shield PROTECT od Walmarku:

 • Silná antioxidačná ochrana buniek. Má sa užívať na noc
 • L-karnozín a rutín obohatené o zinok a vitamíny B2 a C
 • L-karnozín sa odporúča užívať najmä v období starnutia
 • Obohatené o vitamín B2 (riboflavín), na ktorý sa veľmi často zabúda a jeho nedostatkom trpí až 60 % dospelej populácie
 • Organická citrátová forma zinku na jeho optimálnu schopnosť vstrebávania

Komu sa Cell Shield PROTECT odporúča?

 • Všetkým ľuďom, ktorí chcú žiť naplno a nechcú, aby príznaky starnutia obmedzovali ich súčasný životný štýl.
 • Všetkým, ktorí chcú pomôcť svojmu telu minimalizovať nevratné poškodenie buniek, ktoré následne vyvoláva prejavy starnutia.
 • Všetkým ľuďom, ktorí chcú pomôcť svojmu telu bojovať proti vzniku nadmerného množstva voľných radikálov, ktoré preukázateľne urýchľujú príznaky starnutia. Za ich vznik môže napríklad nevyvážená strava, konzumácia alkoholu, fajčenie, stres, ale aj znečistené životné prostredie alebo UV žiarenie.

Tipy, ako podporiť zdravé starnutie:

 • Buďte fyzicky aktívni a pravidelne cvičte
 • Buďte sociálne aktívni so svojou rodinou a priateľmi
 • Nefajčite a obmedzte konzumáciu alkoholu
 • Doprajte si dostatok spánku
 • Skúste sa vyhnúť chronickému stresu
 • Udržujte si správnu váhu
 • Jedzte zdravú, vyváženú stravu a neprejedajte sa

Zloženie

Protihrudkujúce látky (uhličitan vápenatý, celulóza, stearát horečnatý, oxid kremičitý, talok), L-karnozín, kyselina L-askorbová, rutín (prášok), stabilizátory (hydroxypropyl metylcelulóza, hydroxypropylcelulóza), citrát zinočnatý, farbivo (oxid titaničitý), koncentráty (jablko, čierne ríbezle, reďkovka, spirulina), triglyceridy, riboflavín.

Denná dávka obsahuje: hmot./ 1 tbl. % RVH*
L-karnozín 250,0 mg
Vitamín C 150,0 mg 187
Rutín 30,0 mg -
Vitamín B2 (riboflavín) 0,7 mg 50
Zinok 5,0 mg 50
* % referenčnej výživovej hodnoty v 1 tablete; - nie je stanovené

Dávkovanie

1 – 2 tablety denne, zapiť tekutinou. Užívajte večer, najlepšie s jedlom. Na dosiahnutie maximálneho efektu užívajte pravidelne každý deň.

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ukladať mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 °C.

Spoločnosť Walmark je držiteľom certifikátu GMP. Tento certifikát sa udeľuje len výrobcom, ktorí dodržiavajú podmienky správnej výrobnej praxe pri výrobe liekov. Starostlivosť o výrobok sa začína ešte predtým, ako sa vstupné suroviny použijú vo výrobnom závode. Predovšetkým ide o výber kvalitných a overených výrobcov farmakologických účinných látok, prevažne rastlinného pôvodu. Tieto extrakty sú overované v profesionálnych laboratóriách. Starostlivosť o výživové doplnky v priebehu výroby je rovnocenná so starostlivosťou s výrobou liekov. Dohľad a priebežnú kontrolu výrobného miesta zabezpečuje Štátny ústav pre kontrolu liečiv v Prahe, ktorý je dozorným orgánom dohliadajúcim na správnu výrobu liekov a kvalitu liekov, zabezpečuje registráciu liekov a kontroluje ich bezpečnosť. Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv. Tým Walmark zaručuje, že vami vybraný výživový doplnok bol vyrobený v prísne regulovaných výrobných podmienkach a môžete si byť istý jeho kvalitou a zložením. Na našich výživových doplnkoch nájdete logo GMP na obale.

Skúste tiež ostatné produkty značky Walmark, ktoré sú v kategóriách Hlava, pamäť a duševná pohoda a Výživové doplnky. Produkt je v súčasnosti v zľave 50 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Na únavu a vyčerpanie.

EAN: 5003556640
Značka: Walmark
Produktová rada: Walmark Cell Shield
Veľkosť balenia: 30 tabliet
Forma: Tableta
Režim výdaja: Doplnok stravy
Certifikáty: GMP - Good Manufacturing Practice
Originálny názov: II. akosť WALMARK Cell Shield PROTECT tbl 1x30 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5003556640
Značka: Walmark
Produktová rada: Walmark Cell Shield
Veľkosť balenia: 30 tabliet
Forma: Tableta
Režim výdaja: Doplnok stravy
Certifikáty: GMP - Good Manufacturing Practice
Originálny názov: II. akosť WALMARK Cell Shield PROTECT tbl 1x30 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia