úvod
rozdělova
Z anglického „challenge makes the change“ – výzva vedie k zmene. Zmena k lepšiemu pocitu zo samého seba, ktorá z dlhodobého hľadiska môže viesť k lepšiemu životu. Nebojte sa zmeny a nezabúdajte robiť veci, ktoré vás bavia a napĺňajú.

Môže sa zdravé sebavedomie odraziť na chudnutí?

URČITE!

Už dlho si hovoríte, že chcete nejaké to „kilo“ schudnúť a cítiť sa lepšie, ale stále váhate a nie ste si istí ako začať? Čakáte na nový týždeň a pondelok? Tak nečakajte a začnite hneď! Alebo ako sa hovorí „nie je čas, strácať čas“. Pustite si náš Športový seriál, kde sa dozviete ako s chudnutím môžete začať hneď.
Trenérka Kačka
Trenérka Kačka

Pomocníci na začiatku chudnutia

Keto diet
Cítiť sa dobre, znamená vyzerať dobre. Súhlasíte? A čím lepšie sa budete cítiť, tým viac budete žiariť a budete vnútorne spokojnejší. A to tiež povedie k zvýšeniu zdravého sebavedomia.

Pomocníci v starostlivosti o telo

Starostlivosť o pleť

Vlasová kozmetika

Dermokozmetika

Kozmetika pre mužov

3. Ako sa cítite je najdôležitejšie alebo vek je len číslo

Hýbte sa.

Hýbte sa.

Pohybom uvoľňujeme endrofíny čiže hormóny šťastia, vďaka ktorým sa budeme cítiť lepšie.

Zdravo sa stravujte.

Zdravo sa stravujte.

Nielen, že vám to pomôže udržať si váhu, hlavne z dlhodobého hľadiska budete viac „fresh“ a budete mať viac energie.

Užívajte si čas s vašimi najmilšími.

Užívajte si čas s vašimi najmilšími.

Viete, že sa hovorí, že smiech predlžuje život? A vrásky smiechu sú tie najkrajšie známky toho, že si život užívate naplno.

a

Pomocníci pre podporu vitality

Vitamíny

Minerály

Zdravý pohyb a šport

Duševná pohoda

4. Vnútorná krása začína vo vnútri, starajte sa o ňu aj navonok

Zdravie a krása idú spolu ruka v ruke a vyžadujú si našu pravidelnú starostlivosť. Kto je zdravý, žiari šťastím a ostatní ho vnímajú ako krásneho. Každú maličkosť, čo pre svoje telo robíme, nám vracia vo veľkej miere. Poďme sa o seba starať a doprajme nášmu telu to najlepšie čo si zaslúži.Najdôle­žitejšie na svete je zdravie. Zvyšok sú proti tomu maličkosti, ktoré sa dajú riešiť.
dsf

Vitamíny a doplnky stravy pre zdravie

K správnemu psychickému stavu a dobrej funkcii organizmu prispieva široká škála vitamínov a každý z nich má špecifické prínosy pre ľudskú schránku. Hoci by bolo najlepšie mať ich v tele všetky v ideálnom množstve, nie je tomu tak. Musíme ich preto vlastnou usilovnosťou organizmu dodávať. Ak budete dôslední, môžete sa čoskoro tešiť vitalite a nádhernej pokožke, ktorú vám budú všetci závidieť.

a
ikonky vitamínů
x

Vitamín B

B2, B3, B6, B7 – dôležitý komplex vitamínov hlavne pre pleť je absolútnou nutnosťou. Iste si tiež z mladých rokov pamätáte radu mamičky, či babičky, ktorá odporúčala zjesť napríklad droždie a vyzrieť tak na pubertálne akné. Vitamín B má širokú škálu benefitov, zabraňuje vzniku akné, znižuje výskyt pigmentových škvŕn, zjednocuje tón pleti a hlavne, udržiava a podporuje dostatočnú hydratáciu pokožky.

Vitamín C

Ľudské telo si samo nevie vitamín C syntetizovať, preto mu ho musíme dodávať „umelo“. Silný antioxidant preto určite nezabúdajte nielen vo forme šťavnatého ovocia a zeleniny, ale aj v kozmetických výrobkoch. Posilňuje imunitný systém, čo je aktuálne viac než žiadané. Mimo to bojuje so škodlivými voľnými radikálmi, ktoré sú jednou z hlavných príčin predčasného starnutia pleti. Pre tvár bez vrások je celkovo dôležitým prvkom. Napomáha tiež k syntéze kolagénu. Vďaka nemu je potom pokožka viditeľne pevnejšia.

sdf