Proteíny pre ženy - najlacnejšie produkty (2 produktov)

O krok bližšie k vysnívanej postave. Proteíny pre ženy sú v jadre rovnaké, ako pre mužov, zložením môžu byť bližšie k potrebám žien s požadovaným množstvom bielkovín, nízkym obsahom tukov, cukrov a lahodnou chuťou. Podporujú rast a tvorbu svalovej …

Zobraziť viac

O krok bližšie k vysnívanej postave. Proteíny pre ženy sú v jadre rovnaké, ako pre mužov, zložením môžu byť bližšie k potrebám žien s požadovaným množstvom bielkovín, nízkym obsahom tukov, cukrov a lahodnou chuťou. Podporujú rast a tvorbu svalovej hmoty a navyše zasýtia. Medzi veľmi obľúbené produkty tejto kategórie patria Shape shake určené predovšetkým pre aktívne ženy k odbúravaniu tukov, BeastPink Yum Yum Whey proteín v lahodných príchutiach alebo Slimetta od NutriStar pre obohatenie stravy pri športových aktivitách a redukčných diétach.

Čo sú proteíny pre ženy?

Proteíny pre ženy sa prakticky nelíšia od tých ostatných (pre mužov), maximálne v odporúčanom dennom dávkovaní a balení, ktoré láka svojim ružovým dizajnom. Každá bielkovina je rovnaká, či sa nachádza v mužskom alebo ženskom tele. Takže produkt vhodný výhradne pre ženy v základe obsahuje srvátkové, kazeínové alebo rastlinné bielkoviny rovnako, ako proteíny pre mužov. Všetky proteíny by mali obsahovať vyvážené kompletné spektrum aminokyselín a doplniť ich množstvo v organizme, dobre chutiť, byť dobre stráviteľné a obsahovať enzýmy, ktoré podporia trávenie a metabolizmus. Ku každému proteínu neodmysliteľne patrí praktický shaker, ktorý dokonca môžete farebne zladiť.

Dávkovanie

Proteíny sa užívajú ako doplnkový zdroj bielkovín najmä pre športovcov. Proteíny možno dopĺňať kedykoľvek počas dňa pre doplnenie požadovaného množstva bielkovín. V tréningové dni je vhodné dávku bielkovín zvýšiť a v netréningové dni naopak príjem bielkovín znížiť. Niektoré proteínové produkty môžu mať zloženie prospešné pre ženské telo, je teda dobré venovať pozornosť zloženiu uvedenému na obale.

Všeobecne možno dávkovanie rozdeliť:

 • podľa veku: tam sa odporúča cca 46 g / deň u žien a dievčat medzi 14-70 rokmi
 • podľa aktivity:
 1. žena so sedavým povolaním: 0,8 g / kg
 2. žena, ktorá trénuje 1-3x týždenne: 1 - 1,5 g / kg
 3. aktívna športovkyňa: 1,5 - 2,2 g / kg

Niektoré prípravky môžu byť uspôsobené špeciálne ženám, ktoré chcú schudnúť, také potom obsahujú prídavok látok ako extrakt zo zeleného čaju, karnitín a iné látky na podporu spaľovania tukov.

Výhody proteínov

 • zrýchlenie metabolizmu - napomáhajú chudnutiu
 • prispievajú rastu a udržaniu svalovej hmoty
 • podporujú regeneráciu po tréningu
 • podpora imunitného systému

Najlepšie pre regeneráciu svalov sú srvátkový proteín a kazeín, ktoré obsahujú aminokyseliny potrebné pre rast a regeneráciu svalových tkanív.

Môžem proteín užívať, keď netrénujem?

Ak netrénujete a neusilujete o nárast svalovej hmoty či redukciu váhy, užívanie proteínov nie je nevyhnutné, ale ani na škodu. Obsahujú prospešné látky, ako je kompletné spektrum aminokyselín, zabraňujú prekysleniu organizmu, dobre chutia a sú bezpečné. Aj tu ale platí známa poučka - všetkého veľa škodí - pozor na predávkovanie bielkovinami, príliš veľa proteínov zničí vaše obličky. Keď budete jesť vyváženú stravu, dostanete do tela potrebný limit bielkovín aj bez užívania proteínov. Dobré je kombinovať bielkoviny a sacharidy, teda dať si napríklad chlieb so syrom.

Živočíšne bielkoviny:

 • ryby a morské plody
 • hydina
 • červené mäso
 • mliečne výrobky a vajcia

Rastlinné bielkoviny:

 • strukoviny (fazuľa, šošovica)
 • obilniny
 • orechy a semienka
 • celozrnné pečivo a vločky
 • cestoviny
 • ovocie a zelenina

Zákazníci najlepšie hodnotia značky Salvia Paradise. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Salvia Paradise Phyto Proteín Sport Jahoda 300 g.

Proteíny pre ženy - najlacnejšie produkty - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Proteíny pre ženy - najlacnejšie produkty ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Proteíny pre ženy - najlacnejšie produkty na 98 %
Recenzia produktu: GymBeam BeastPink Yum Yum Whey Chocolate hazelnut 1000 g
5 / 36x
chuťově výborny, neni ,,umělý,, lahodná chuť a perfektně se rozpouští
Recenzia produktu: GymBeam BeastPink Yum Yum Whey White chocolate coconut 1000 g
5 / 36x
Velmi chutný protein, nejen na pití, ale také jako přísada pro zdravé pečení. Velké balení za super cenu.
Recenzia produktu: LadyLab Proteinová jahoda 300 g
5 / 2x
Doporučuji
Recenzia produktu: Salvia Paradise Phyto Protein Imun Banán 300 g
5 / 1x
uzasny protein
Recenzia produktu: GymBeam BeastPink Yum Yum Whey Vanilla ice cream 1000 g
5 / 36x
lahodny nenadyma koupim znovu
Recenzia produktu: Salvia Paradise Phyto Proteín Sport - kakao 300 g
5 / 1x
Spokojenost
Recenzia produktu: LadyLab Protein Coconut 300 g
5 / 1x
Chuťově nejlepší protein co jsem kdy měla. Vůbec nechutná uměle, jako proteiny jiných značek. Součádtí je odměrka, takže se s ním skvěle manipuluje
Recenzia produktu: Kompava BodyFit jahoda 420 g
4.7 / 9x
tá chuť mi nesedí
Recenzia produktu: Kompava BodyFit vanilka 1400 g
4.7 / 9x
super
Recenzia produktu: Kompava BodyFit čokoláda 420 g
4.6 / 9x
Spokojená

Produkty z kategórie Proteíny pre ženy sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. V kategórii Proteíny pre ženy nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov. Pozrite sa na produkty z kategórie Proteíny pre ženy zoradených od najpredávanejších.