Proteínové nápoje - Marhuľa

Nie je žiadnym tajomstvom, že bielkoviny sú dôležitou súčasťou zdravej výživy. Proteín hrá významnú úlohu pri raste svalov, ich oprave a môže vám tiež pomôcť schudnúť alebo si udržať súčasnú váhu. Pri cvičení je obzvlášť dôležité do svojho jedálnička zaradiť dostatočné množstvo tejto živiny. Keď cvičíte, je dobré prijať viac bielkovín ako zvyčajne. Je možné, že počas dňa nebudete mať možnosť také…

Nie je žiadnym tajomstvom, že bielkoviny sú dôležitou súčasťou zdravej výživy. Proteín hrá významnú úlohu pri raste svalov, ich oprave a môže vám tiež pomôcť schudnúť alebo si udržať súčasnú váhu. Pri cvičení je obzvlášť dôležité do svojho jedálnička zaradiť dostatočné množstvo tejto živiny. Keď cvičíte, je dobré prijať viac bielkovín ako zvyčajne. Je možné, že počas dňa nebudete mať možnosť takéto množstvo získať z pestrej stravy, a preto je ideálne svoj jedálniček obohatiť aj o proteínové nápoje.

Čo obsahujú proteínové nápoje?

Zvyčajne sa vyrábajú zo srvátkového proteínu, ktorý je vedľajším produktom pri procese výroby syra. Existujú však aj rastlinné proteínové nápoje, ktoré sú zložené z prísad ako sója, ryža alebo hrášok. Proteínové nápoje sa zvyčajne dodávajú vo forme prášku a pred pitím je potrebné ich zmiešať s vodou alebo mliekom.

Kedy piť proteínový nápoj?

Konzumácia proteínových nápojov medzi hlavnými jedlami je ideálna pre chudnutie a môže pomôcť obmedziť hlad. To môže viesť k tomu, že neskôr počas dňa nebudete mať potrebu konzumovať toľko kalórií. Pri vytrvalostných športoch alebo športoch zameraných na budovanie svalov, je vhodné piť proteínové nápoje pred alebo po cvičení. Užívanie proteínu pred spaním môže byť takisto účinnou stratégiou, ktorá pomáha budovať svalovú hmotu, zvyšovať silu a zlepšiť výkon pri cvičení a regenerácii.

Proteínový nápoj v tehotenstve?

Pokiaľ užitie najprv prekonzultujete so svojim doktorom, proteínové nápoje sú bezpečným a užitočným spôsobom, ako získať viac bielkovín počas tehotenstva. Mali by ste sa uistiť, že proteínový nápoj je doplnkom vašej vyváženej stravy a že tiež prijímate dostatok bielkovín z potravín, ktoré jete. Prečítajte si nutričné štítky, aby ste sa vyhli pridaným cukrom a zložkám, ktoré by mohli byť nevhodné.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je KetoDiet 3-týždňové proteínové nápoje Medium 1. krok 105 porcií 105 ks. Zákazníci si najviac obľúbili značky KetoDiet.

Zobraziť celý popis