Orechové zmesi - BIO (1 produktov)

Vitajte v chrumkavej kategórii plnej zdravého maškrtenia. Namiesto vrecka so smaženými zemiačikmi siahnite po tom so zmesou orieškov a sušeného ovocia. Nebudete ľutovať. Alebo ich nasypte do rannej kaše, či zamiešajte do jogurtu. A ak vás viac baví …

Zobraziť viac

Vitajte v chrumkavej kategórii plnej zdravého maškrtenia. Namiesto vrecka so smaženými zemiačikmi siahnite po tom so zmesou orieškov a sušeného ovocia. Nebudete ľutovať. Alebo ich nasypte do rannej kaše, či zamiešajte do jogurtu. A ak vás viac baví nejaký konkrétny orech sám o sebe, nazrite sem a vyberte si. Príjemné chrumkanie, prajeme.

Orechy a zdravie

Orechy sú veľmi prospešné nášmu zdraviu. Vo veľkej miere obsahujú vitamíny, minerály a železo. Vďaka polyfenolom pôsobia priaznivo na srdcové a cievne choroby, môžu regulovať krvný tlak a pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu. Niektoré štúdie uvádzajú, že orechy môžu pomáhať zmierniť zápal, najmä u ľudí s diabetom, ochorením obličiek a ďalšími závažnými chorobami. Väčšina orechov tiež prekypuje vlákninou, ktorá zmierňuje riziko vzniku celého radu ochorení, znižuje množstvo vstrebaných kalórií a napomáha správnej funkcii tráviaceho traktu.

Orechy v tehotenstve a pri dojčení

V období tehotenstva sa orechov báť nemusíte. Odporúča sa až hrsť denne. Obsahujú samé prospešné látky a podľa niektorých štúdií sú dokonca cestou k dlhovekosti. Všetko, čo v období dojčenia zjete, prejde do krvi a z krvi potom do mlieka. Dochádza teda k dvojitej filtrácii. Nie je preto nutné sa pri dojčení nijako paušálne v jedle obmedzovať. V prípade alergie na orechy však určite do jedálnička nezaraďovať.

Užívatelia hodnotia najlepšie značky Mixit, Allnature a Snäksy. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Snäksy BIO Zmes orechov 300 g.

Snäksy BIO Zmes orechov 300 g

Môžete mať už dnes
9,30 €
Orechové zmesi - BIO - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Orechové zmesi - BIO ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Orechové zmesi - BIO na 96 %
Recenzia produktu: GymBeam Mix prírodných orechov 500 g
5 / 1x
Neporovnával jsem výhodnost balení, ale z množství různých zakoupených ořechů toto není špatná volba
Recenzia produktu: Allnature směs ořechů 250 g
5 / 1x
Rýchle dodanie Produkt zodpovedá popisu
Recenzia produktu: Mixit vajíčka - Kokosové 240 g
5 / 1x
Vynikající kombinace
Recenzia produktu: Mixit Orechy v rúre - rozmarín a citrónová tráva 150 g
5 / 7x
chuťovka v dárkovém balení, moc dobré
Recenzia produktu: Mixit Mandle v jogurte, 1 x 240 g
5 / 6x
Rychlé dodání, úžasná chuť.
Recenzia produktu: Mixit Mikulášska nádielka 400 g
5 / 1x
Skvely darcek pre deti na mikulasa :-)
Recenzia produktu: Bonitas BIO Zmes orechov natural, 1 x 80 g
5 / 3x
oriešky sú chutné
Recenzia produktu: Snäksy BIO Zmes orechov 300 g
5 / 3x
Kvalita
Recenzia produktu: Mixit Oriešky v rúre so sezamom a ružovou soľou 150 g
5 / 6x
Velké překvapení,jak úžasně se dají kešu oříšky zpracovat.
Recenzia produktu: Allnature Študentská zmes 500 g
5 / 2x
výborný

Produkty z kategórie Orechové zmesi sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Orechové zmesi sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. V kategórii Orechové zmesi nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.