Klasické dildá (4 produktov)

Klasické dildá nielen pre klasikov. Vyberie si aj náročný profík, ktorý sa vo svete milostných hrátok pohybuje ako doma. Siahnuť môžete po obľúbenej hračke z vysoko kvalitného borosilikátového skla alebo flexibilnom realistickom dilde s falickým …

Zobraziť viac

Klasické dildá nielen pre klasikov. Vyberie si aj náročný profík, ktorý sa vo svete milostných hrátok pohybuje ako doma. Siahnuť môžete po obľúbenej hračke z vysoko kvalitného borosilikátového skla alebo flexibilnom realistickom dilde s falickým tvarom. Je len na vás, kam až siahajú vaše predstavy o erotických hrách. V posteli sa kreativite medze nekladú.

Informácie pre pánov: Ak chcete skúsiť príjemnú stimuláciu prostaty, vyberajte medzi klasickými dildami alebo v kategórii Stimulátory prostaty.

Pokiaľ máte zálusk na odvážnejšiu zábavu, nazrite do kategórií análne kolíky, masážne vibrátory alebo obojstranné dildá.

V kategórii menom Klasické dildá máme k dispozícii 21 výrobkov, u 2 dostanete dodanie zadarmo. Zákazníci si najviac obľúbili značky Lady Dreams a Fun Factory. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Fun Factory Vibrátor Boss telový.

Fun Factory Vibrátor Boss telový

Fun Factory Vibrátor Boss telový

Môžete mať už dnes
Fun Factory Dildo Amor ružové

Fun Factory Dildo Amor ružové

Môžete mať už dnes
Fun Factory Vibrátor Boss ružový

Fun Factory Vibrátor Boss ružový

Môžete mať v utorok 30. 4.
Fun Factory Dildo Amor čierné

Fun Factory Dildo Amor čierné

Môžete mať v utorok 30. 4.
Klasické dildá - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Klasické dildá ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Klasické dildá na 100 %
Recenzia produktu: Fun Factory Vibrátor Boss ružový
5 / 2x
Manželka je s tvarem a velikostí velmi spokojena.

Pozrite sa na produkty z kategórie Klasické dildá zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Klasické dildá sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Klasické dildá zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.