Klasické dildá (1 produktov)

Klasické dildá nielen pre klasikov. Vyberie si aj náročný profík, ktorý sa vo svete milostných hrátok pohybuje ako doma. Siahnuť môžete po obľúbenej hračke z vysoko kvalitného borosilikátového skla alebo flexibilnom realistickom dilde s falickým …

Zobraziť viac

Klasické dildá nielen pre klasikov. Vyberie si aj náročný profík, ktorý sa vo svete milostných hrátok pohybuje ako doma. Siahnuť môžete po obľúbenej hračke z vysoko kvalitného borosilikátového skla alebo flexibilnom realistickom dilde s falickým tvarom. Je len na vás, kam až siahajú vaše predstavy o erotických hrách. V posteli sa kreativite medze nekladú.

Informácie pre pánov: Ak chcete skúsiť príjemnú stimuláciu prostaty, vyberajte medzi klasickými dildami alebo v kategórii Stimulátory prostaty.

Pokiaľ máte zálusk na odvážnejšiu zábavu, nazrite do kategórií análne kolíky, masážne vibrátory alebo obojstranné dildá.

V kategórii menom Klasické dildá máme k dispozícii 21 výrobkov, u 2 dostanete dodanie zadarmo. Zákazníci si najviac obľúbili značky Lady Dreams a Fun Factory. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Fun Factory Vibrátor Boss telový.

Fun Factory Vibrátor Boss ružový

Fun Factory Vibrátor Boss ružový

Môžete mať v utorok 30. 4.
Klasické dildá - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Klasické dildá ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Klasické dildá na 100 %
Recenzia produktu: Fun Factory Vibrátor Boss ružový
5 / 2x
Manželka je s tvarem a velikostí velmi spokojena.

Pozrite sa na produkty z kategórie Klasické dildá zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Klasické dildá sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Klasické dildá zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.