Bezlatexové kondómy - Durex Real Feel - najlacnejšie produkty (0 produktov)

Zatiaľ čo väčšina kondómov je vyrobená z latexu, existujú aj nelatexové verzie vyrobené z polyuretánu alebo polyizoprénu. Kondómy bez latexu sú rovnako odolné a elastické ako latexové, poskytujú rovnaký stupeň ochrany. Materiál môže byť však až 3x …

Zobraziť viac

Zatiaľ čo väčšina kondómov je vyrobená z latexu, existujú aj nelatexové verzie vyrobené z polyuretánu alebo polyizoprénu. Kondómy bez latexu sú rovnako odolné a elastické ako latexové, poskytujú rovnaký stupeň ochrany. Materiál môže byť však až 3x tenší, budú preto skvelou voľbou, pokiaľ sa usilujete o maximálnu citlivosť a zážitok. Polyuretán aj polyizoprén je kompatibilný so všetkými druhmi mazív a tieto materiály sú vhodné aj pre alergikov. Pokiaľ sa u vás prejavila alergia na latex, alebo je vám len nepríjemný zápach či štruktúra klasického prezervatívu, vyskúšajte bezlatexový kondóm.

Vymazať všetky filtre

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my ho skúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Nenašli ste, čo ste hľadali?

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadávaním vhodného produktu.

Potrebujete poradiť?

Tovar z kategórie Bezlatexové kondómy sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Bezlatexové kondómy zoradené od tých najkvalitnejších kúskov. Tie najpredávanejších kúsky v kategórii Bezlatexové kondómy nájdete medzi prvými.