Vodeodolné riasenky - skladom (8 produktov)

Túžite po dokonalom pohľade bez ohľadu na okolnosti? Či už trávite čas pri vode, vo vlhkom škaredom počasí alebo sa chystáte do posilňovne, vodeodolná riasenka vám ho zabezpečí. Vodeodolná riasenka sa hodí tiež v teplejších mesiacoch, keď sa viac …

Zobraziť viac

Túžite po dokonalom pohľade bez ohľadu na okolnosti? Či už trávite čas pri vode, vo vlhkom škaredom počasí alebo sa chystáte do posilňovne, vodeodolná riasenka vám ho zabezpečí. Vodeodolná riasenka sa hodí tiež v teplejších mesiacoch, keď sa viac potíme, a pre tie z nás, ktoré trápi slzenie očí (napr. kvôli alergií). Ak chcete mať vytočené riasy celý deň, tiež vám k tomu lepšie poslúži vodeodolná riasenka, keďže narozdiel od klasickej má zloženie, vďaka ktorému riasi lepšie spevní a zafixuje.

Správne a dôkladné odlíčenie je dôležité celkovo, no pri vodeodolnej riasenke obzvlášť. Riasenka počas spánku na očiach vyschne a stuhne, čo oslabuje riasy, spôsobuje ich vypadnutie a taktiež dráždi oči. Preto treba riasenku vždy večer dôkladne odlíčiť. Na vodeodolnú riasenku je najvhodnejší odličovač s olejovou zložkou. Pri odličovaní riasy nešúchajte, iba na ne priložte obrúsok/vatový tampón s odličovačom a nechajte chvíľu pôsobiť.

Hoci je vodeodolná riasenka skvelý pomocník, nie je vhodná na každodenné používanie. Je vhodné ju striedať s klasickou riasenkou. Každodenné používanie vodeodolnej riasenky, a hlavne jej odličovanie, môže oslabiť riasy.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Maybelline New York Falsies Surreal vodeodolná maskara, 10 ml 10 ml. Užívatelia si obľúbili značky Maybelline New York a L'Oréal Paris.

Vodeodolné riasenky - skladom - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Vodeodolné riasenky - skladom ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Vodeodolné riasenky - skladom na 94 %
Recenzia produktu: Maybelline New York NY Lash Sensational Sky High WTP vodoodolná riasenka 6 ml
5 / 7x
1 hviezdičku sťahujem zo svojho vlastného pocitu "nespokojnosti", keďže mám obrovský problém ju odlíčiť. Nepomáha micelárka, sprcháč, ani olejový odličovač na vodeodolnú kozmetiku. Popravde, ide to ťažko. No potom som si uvedomila, že vlastne spĺňa to, čo sľubuje -a to, že je vodeodolná a trvácna. Ak hľadáte riasenku, ktorá sa neotláča, pekne vytiahne mihalnice, dodá im krásnu farbu a najmä nelepí mihalnice k sebe, tak táto je tá správna voľba. Len treba trošku viac trpezlivosti pri odličovaní (čo mne chýba).
Recenzia produktu: L'Oréal Paris Volume Million Lashes Waterproof Mascara 10.2 ml
5 / 1x
Krasne maluje a nelepi
Recenzia produktu: Maybelline New York NEW YORK Volum' Express Thw Colossal Waterproof Black Mascara 9.5 ml
5 / 5x
Špirála vhodná aj do bazéna.
Recenzia produktu: L'Oréal Paris False Lash Bambi Waterproof Black Mascara 2 ml
5 / 2x
Řasenka je opravdu výrazná, řasy jsou díky ní objemné, dlouhé, mají opravdu efekt umělých řas. Vodou nesmyvatelná. Je potřeba odličovat olejovým odličovačem jinak byste to ani nedostaly z řas dolů.
Recenzia produktu: Maybelline New York Falsies Surreal vodeodolná maskara, 10 ml 10 ml
4.4 / 69x
Řasenka mi udělala krásné řasy. Vydržela koupání v bazénu i po celý den. Jsem s řasenkou spokojená. Je to první řasenka po sundání umělých řas a splnila mé očekávání. Jedinou výtku bych měla k obalu přijde mi nepraktický. Moc velký, objemný obal. Testováno prostřednictvím All2test.com
Recenzia produktu: Gabriella Salvete XXpress Volume Aqua Špirála 12 ml
3.8 / 5x
Kvalitná spirala

Pozrite sa na produkty z kategórie Vodeodolné riasenky zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Vodeodolné riasenky zoradené od najlacnejších. V kategórii Vodeodolné riasenky nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.