Generica Vitamin C 500 mg, 30 tabliet

Výživový doplnok s obsahom aktivovanej formy vitamínu C, selénu a nukleotidov pre podporu imunity.

Výživový doplnok s obsahom aktivovanej formy vitamínu C, selénu a nukleotidov pre podporu imunity.

Môžete mať už dnes  viac info
Skladom 5+ks
V Pilulka Boxe už dnes od 12:00
Pilulka Expresom už dnes od 09:00
4,10 €
Cena za 1 tabletu: 0,14 €
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Nakupujte spoločne
Ušetríte 7,61 €
Generica Vitamin C 500 mg, 30 tabliet
+ ArmoLipid PLUS 60 tabliet
31,70 €24,09 €
Generica Vitamin C 500 mg, 30 tabliet
plusGalvex Magnézium laktát 500 mg + B6, 100 tabliet
Generica Vitamin C 500 mg, 30 tabliet
+ Galvex Magnézium laktát 500 mg + B6, 100 tabliet
9,80 €

Prípravok Vitamin C 500 obsahuje aktivovanú formu vitamínu C, ktorá sa vyrába pomocou špeciálneho výrobného procesu. Výsledkom je produkt s neutrálnym pH, ktorý obsahuje prirodzene sa vyskytujúce metabolity vitamínu C. Tieto metabolity (vápenaté soli, horečnaté soli a kyselina treónová), aktivujú molekuly vitamínu C, čo uľahčuje ich transport a vstrebávanie v organizme.

Výhody aktivovanej formy vitaminu C

RÝCHLA ABSORPCIA A 24-HODINOVÝ EFEKT

Aktivácia metabolitmi zabezpečuje rýchle vstrebávanie a pomáha zvyšovať zadržiavanie vitamínu C v bunkách až 24 hodín. Strata vitamínu C močom je nižšia v porovnaní s užívaním bežného vitamínu C.

VYSOKÁ BIOLOGICKÁ DOSTUPNOSŤ

Vďaka chelátovaným minerálom je táto forma vitamínu C úplne ionizovaná a 100 % biologicky dostupná od okamihu príjmu. Niekoľko hodín po konzumácii je koncentrácia vitamínu C v krvi oveľa vyššia, ako by bola po užití bežného vitamínu C.

VHODNÁ AJ PRE CITLIVÝ ŽALÚDOK

Nekyslá forma vitamínu C s neutrálnym pH nespôsobuje tráviace ťažkosti.

Prípravok Vitamin C 500 obsahuje nielen aktivovanú formu vitamínu C, ale aj selén a prírodné nukleotidy. Tieto 3 účinné látky pôsobia synergicky, čo znamená, že účinok týchto látok sa vzájomným pôsobením podporuje.

Vitamín C a selén prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Ďalej vitamín C prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, ďasien, pokožky, zubov, chrupaviek a kostí. Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa.

Selén prispieva aj k udržaniu zdravých vlasov a nechtov, k správnej spermatogenéze a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy.

Prípravok Vitamin C 500 obsahuje sušené, inaktivované kvasinky Saccharomyces cerevisiae obsahujúce zvýšenú hladinu selénu v jeho prirodzenej forme - selenometionín. Táto organická forma selénu je prirodzene prítomná v rastlinných bielkovinách, je vysoko biologicky dostupná a bezpečná v porovnaní s anorganickými formami selénu.

Prípravok Vitamin C 500 obsahuje aj prírodné nukleotidy z kvasiniek Saccharomyces cerevisae vysokej čistoty a je zdrojom 4 semiesenciálnych nukleotidov – adenín, cytozín, guanín, uracil. Nukleotidy sa prirodzene vyskytujú v potravinách, v materskom mlieku a vo všetkých živých bunkách tela. Zvýšenú potrebu nukleotidov má organizmus v určitých náročných životných situáciách ako je stres, intenzívne cvičenie, prebiehajúca infekcia. Takisto imunitný systém, tráviaci systém a orgány s rýchlou obmenou buniek, ako napríklad črevá alebo sliznice majú vysokú spotrebu nukleotidov potrebnú k obnove tkanív.

Odporúčané dávkovanie

Dospelí a deti od 12 rokov: 1 tabletu 1x denne, zapiť vodou.

Pri problémoch s prehĺtaním je možné tablety rozpoliť v smere poliacej ryhy. Prípravok Vitamin C 500 aktivovaná forma neobsahuje lepok, laktózu ani cukor.

Zloženie

C-numin® (L-askorban vápenatý, L-askorban horečnatý, L-treonát vápenatý), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; nukleotidy, povlakové látky: hydroxypropylme-tylcelulóza, polydextróza, mastenec, triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, farbivá: oxid titaničitý, žltý a červený oxid železa; bunkové steny kvasiniek bohaté na betaglukány (1,3/1,6), kvasnice obohatené selénom, kvasnice obsahujúce zvýšené prirodzené hladiny vitamínu D2, protihrudkujúce látky: koloidný oxid kremičitý, sieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy, stearan horečnatý.

Účinná látka v 1 tablete % RVH*
Vitamín C  (C-numin®) 500 mg 625 %
Nukleotidy  50 mg neurčené
Selén 34 µg 62 %

*RVH = referenčná výživová hodnota

Skúste tiež ostatné výrobky značky Generica, ktoré nájdete v kategóriách Výživové doplnky a Vitamín C. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Vitamín C.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

Upozornenie:
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
EAN8588003769404
ZnačkaGenerica
Veľkosť balenia30 tabliet
Cesta podania  Perorálne - prehĺta sa
Forma  Tableta
Pre  Pre dospelých
Na čo je doplnok  Na podporu imunity
Režim výdaja  Doplnok stravy
Množstvo účinnej látky (mg)  500 mg
Originálny názovVITAMIN C 500MG 30TBL GENERICA