Vitalmax Nutrition NO BCAA FUEL Zelené jablko 600g

Vitalmax Nutrition NO BCAA FUEL Zelené jablko 600g

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Výhody produktu

Hypoalergénne Hypoalergénne

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Fermentované aminokyseliny BCAA (L-Leucín, L-Isoleucín, L-Valín) sú esenciálne aminokyseliny s rozvetvenou štruktúrou a predstavuje významnú časť všetkých aminokyselín tvoriacich svalové tkanivo. Pri intenzívnej fyzickej záťaži dochádza k vyčerpávaniu energetickej zásoby zaisťovanej glykogénom. Pokiaľ je zásoba glykogénu vyčerpaná, začne si organizmus vyrábať energiu z odvetvených aminokyselín. Tomuto stavu je možné sa brániť podávaním odvetvených aminokyselín – BCAA.

Na rozdiel od ostatných aminokyselín, ktoré sa metabolizujú v pečeni, sa BCAA metabolizujú priamo v svaloch. Sú tak využívane priamo svalovými bunkami ako zdroj energie a telo nemusí čerpať energiu zo svalového tkaniva. Športovci A-AKG vyhľadávajú hlavne pre syntézu oxidu dusnatého (NO) a s tým spojenú lepšiu vazodilatáciu. Vazodilatácia je rozšírenie ciev, vďaka ktorej dôjde k zvýšeniu krvného prietoku a k zlepšeniu dodávky kyslíku a živín do svalov, ktoré potom dokážu pracovať vo väčšej intenzite. Pri náročnej svalovej práci, ktorú vykonávajú intenzívne trénujúci jedinci, dochádza k úbytku jednotlivých aminokyselín, spolu s ďalšími dôležitými látkami.

Aminokyselina L-Glutamin je súčasťou komplexnej bielkoviny a tiež významným nositeľom dusíka. Vhodnou suplementáciou sa zaistí obnova kostrového svalstva za predpokladu udržania dusíkovej rovnováhy.

Obsah látok

Obsah látok v dennej dávke 15 g
Instatný BCAA 5.000 mg
z toho L-Leucín 2.500 mg
z toho L-Isoleucín 1.250 mg
z toho L-Valín 1.250 mg
L-Glutamín 4.000 mg
L-Arginin alpha ketoglutarát 3.000 mg
Taurín 1.000 mg
DMAE bitartrate 30 mg

Odporúčaná denná dávka

Pite postupne 1 dávku (1 odmerku) nejlepšie v prvej polovici tréningu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Balenie

600g = 40 dávok

Upozornenie

Výživový doplnok stravy so sladidlami. Výrobok nieje určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nieje vhodný pre dojčiace, tehotné ženy a deti. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použítím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale.

Alergény

Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Europského parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení. Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Ionizácia

Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho zariadenia, ako je definované v Smernici Europského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Europského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.

Zloženie

Instantizovaná forma voľných aminokyselin BCAA L-Leucín, L-Valín, L-Isoleucín, L-Glutamín, L-Arginín alpha ketoglutarát (A-AKG), Taurín, Maltodextrín, pridaná látka: fosforečnan vápenatý, Aróma: jablko, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, pridaná látka: oxid kremičitý, spirulina, sladidlo Sucralóza, Dmae bitartrate.

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Vitalmax, ktoré nájdete v kategóriách Aminokyseliny, Šport a BCAA. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii BCAA.

EAN: 8595612007148
Značka: Vitalmax
Veľkosť balenia: 600 g
Originálny názov: Vitalmax Nutrition NO BCAA FUEL 600g Zelené jablko
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8595612007148
Značka: Vitalmax
Veľkosť balenia: 600 g
Originálny názov: Vitalmax Nutrition NO BCAA FUEL 600g Zelené jablko
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia