Šampóny na seboreu - Cannaderm - Antibakteriálne (1 produktov)

Možno aj vás trápi seboroická dermatitída, teda chronické ochorenie pokožky hlavy, prejavujúce sa svrbením a podráždením, ktoré je potrebné liečiť kvalitnými prípravkami na umývanie hlavy a starostlivosťou o citlivú, suchú a svrbiacu pokožku hlavy. …

Zobraziť viac

Možno aj vás trápi seboroická dermatitída, teda chronické ochorenie pokožky hlavy, prejavujúce sa svrbením a podráždením, ktoré je potrebné liečiť kvalitnými prípravkami na umývanie hlavy a starostlivosťou o citlivú, suchú a svrbiacu pokožku hlavy. Vyriešte tieto problémy šampónmi, ktoré účinne zabojujú s problémami bez podráždenia a zmiernia ich návrat. Produkty na seboreu musia obsahovať aktívne látky, ktoré pomôžu znížiť prejavy a rozširovanie seboroickej dermatitídy. Lieky dodajú vašim vlasom energiu. Vyskúšajte silu prírody s prírodnými produktmi.

Čo je seboroická dermatitída?

Seboroická dermatitída (seborea) je pomerne časté kožné neinfekčné ochorenie, ktoré sa prejavuje nadmernou produkciou kožného mazu v pokožke hlavy (predovšetkým v oblastiach mazových žliaz) a vyznačuje sa lupinovými až zápalovými ložiskami s chronickým a recidivujúcim prejavom sprevádzaným svrbením. Základom v starostlivosti je zdravý životný štýl a udržiavať vlasovú pokožku zdravú a čistú. Hlavnou úlohou je zbaviť sa kvasiniek (rod Malassezia) v postihnutých miestach, vhodnými terapeutickými šampónmi, ktoré pomáhajú toto ochorenie regulovať. Najúčinnejším bojom proti tomuto ochoreniu je prevencia a regulácia spúšťacích faktorov. Ak sa toto ochorenie nelieči, môže sa prejaviť až mokvavými vredmi a rozširovať sa po celej hlave.

Najčastejšie faktory ochorenia:

  • Fyzická a emočná záťaž
  • Hormonálne zmeny
  • Alkohol
  • Únava a stres

Ako vybrať šampón na seboreu?

Voľba terapeutického šampónu sa neriadi ani jeho vôňou, ani penivosťou. Pri výbere buďte starostliví, práve šampóny sú, podľa mnohých odborníkov, najlepšou liečbou seborey. Kvalitný prípravok musí obsahovať aktívne látky, ktoré napomáhajú tlmeniu svrbenia, bolestivého podráždenia a odstráneniu hrubých šupín, teda prejavom seboroickej dermatitídy. Odporúčajú sa predovšetkým prírodné šampóny s vyváženým Ph. Najčastejšie sa odporúča konopný šampón. Vyberajte také šampóny, ktoré budú šetrné k pokožke a nebudú ju ešte viac zaťažovať. K liečbe tiež prispejú látky ako panthenol, oleje a séra na vlasy, rozmarínový extrakt alebo soľ z Mŕtveho mora. Spoľahnite sa na silu prírody.

Terapeutický šampón by mal obsahovať aktívne látky, ako:

  • Urea
  • Selén
  • Zinok
  • Kyselina salicylová
  • Kyselina mliečna
  • Ichtamol

Ako používať terapeutické šampóny na seboreu?

Terapeutické šampóny na seboreu používajte pokojne 4x do týždňa aj častejšie. Šampón naneste bežným spôsobom, rozotrite do pokožky hlavy, speňte a nechajte cca 15 minút pôsobiť. Po opláchnutí vlasy vyfénujte, aby ste vysušili pokožku hlavy, pretože práve vlhké prostredie je ideálne pre množenie kvasiniek.

Zákazníci si najviac obľúbili rady Milva. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Milva Šampon síra 200 ml.

Šampóny na seboreu - Cannaderm - Antibakteriálne - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Šampóny na seboreu - Cannaderm - Antibakteriálne ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Šampóny na seboreu - Cannaderm - Antibakteriálne na 92 %
Recenzia produktu: Bioderma Nodé DS+ šampón proti lupinám 125 ml
5 / 4x
Dcére zmizli veľké kusy lupín a aj mokvajúce miesta pod nimi. Dcéra má 9 rokov, ale až neskôr som sa dočítala, že nie je vhodný pre deti. Nebolo však špecifikované pre aké staré deti nie je vhodný.
Recenzia produktu: Sebclair Šampón 100 ml
5 / 11x
•Dobře pění •Mám o dost čistší pokožku od lupin • Méně svědí pokožka
Recenzia produktu: Phyteneo Dr.Konrad Ichtyol šampón 200 ml
5 / 1x
nevonia dobre
Recenzia produktu: Nizoral Expert šampón 200 ml
4.8 / 45x
asi dobré
Recenzia produktu: Skin-cap Šampón 150 ml
4.8 / 5x
Jeden z mála, který pomáhá.
Recenzia produktu: Kaaral K05 Sulphur Cream Šampón so sírou na liečbu seborei a lupienky 200 ml
4.7 / 12x
.
Recenzia produktu: Ducray Kelual DS Šampón pri závažných stavoch lupín so začervenaním a intenzívnym svrbením vlasovej pokožky 100 ml
4.7 / 54x
spokojná so šampónom na seboreu, pomáha, používam dlhodobo je bez vône
Recenzia produktu: CutisHelp LUPIENKA-SEBOREA Konopný šampón 200 ml
4.6 / 10x
Manžel používa a je veľmi spokojný
Recenzia produktu: CutisHelp LUPINY-EKZÉM konopný šampón - nový 200 ml 10 x 200 ml
4.6 / 5x
Mam atopicky ekzem a tento sampon ako jediny toleruje. Sucha pokozka, svrbenie a chrasticky zmizli.
Recenzia produktu: In Vitro Dermipsor Šampón 100 ml
4.3 / 3x
svrbenie ustúpilo iba trošku, snáď dlhším používaním sa to zlepší...

Pozrite sa na produkty z kategórie Šampóny na seboreu zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Šampóny na seboreu zoradené od najlacnejších. V kategórii Šampóny na seboreu nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.