Piz Buin (1 produktov)

Piz Buin patrí medzi špičkovú kozmetiku, ktorá je určená predovšetkým na ochranu ľudskej pokožky pred slnečným žiarením. Príbeh značky sa začal písať v roku 1938, kedy sa pri výstupe na vrchol Piz Buin študent chémie Franz Greiter spálil. Na to …

Zobraziť viac

Piz Buin patrí medzi špičkovú kozmetiku, ktorá je určená predovšetkým na ochranu ľudskej pokožky pred slnečným žiarením. Príbeh značky sa začal písať v roku 1938, kedy sa pri výstupe na vrchol Piz Buin študent chémie Franz Greiter spálil. Na to konto sa rozhodol vyvinúť krém, ktorý pokožku ochráni pred vplyvmi UVB žiarenia. Ako jediná značka na trhu ponúka opaľovacie krémy a mlieka určené na hory, ktoré chránia pokožku nielen pred slnkom, ale aj pred chladom a suchým vetrom v horských oblastiach.

Medzi produktmi Piz Buin nájdete aj opaľovacie prípravky na veľmi citlivú pokožku a špeciálny rad opaľovacích krémov Allergy pre osoby s alergiou na slniečko.

Piz Buin - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Piz Buin ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Piz Buin na 100 %
Recenzia produktu: Piz Buin Allergy Sun Sensitive Skin Lotion SPF50 200 ml
5 / 3x
Opravdu chrání před alergiemi! To je úžasné! Jsem moc spokojená.
Recenzia produktu: Piz Buin Mountain Denný pleťový krém 20 ml
5 / 3x
úplne super žuvačky, sladké
Recenzia produktu: Piz Buin Moisturising Balzam na pery 4.9 g
5 / 1x
Super
Recenzia produktu: Piz Buin Allergy Mlieko na opaľovanie pre citlivú pokožku SPF30 200 ml
5 / 7x
Spolehlivost a vůně
Recenzia produktu: Piz Buin Hydratačné mlieko na opaľovanie SPF30, 200 ml
5 / 1x
Ještě jsem ho nepoužila