Odličovacie vody - Emulze - skladom

(1 produktov)

Dôkladné odlíčenie a vyčistenie pleti je prvý a základný krok ku krásnej, bezchybnej pleti. Okrem make-upu sa na pokožke počas dňa usadzujú nečistoty z ovzdušia, prach a podobne. Zanedbanie čistenia pleti a nesprávne odlíčenie môže spôsobiť nielen …

 Zobraziť viac

Dôkladné odlíčenie a vyčistenie pleti je prvý a základný krok ku krásnej, bezchybnej pleti. Okrem make-upu sa na pokožke počas dňa usadzujú nečistoty z ovzdušia, prach a podobne. Zanedbanie čistenia pleti a nesprávne odlíčenie môže spôsobiť nielen problém s upchatými pórmi a následnými nevzhľadnými vyrážkami, ale taktiež celkovo zhoršiť kvalitu a pružnosť pleti a prispieť k predčasnému starnutiu a prvým vráskam. Odličovacie vody šetrne a účinne odstraňujú z pleti nielen zvyšky make-upu, či nadbytočný kožný maz, ale aj ostatné nečistoty nazbierané behom dňa.

Ako si vybrať odličovaciu vodu podľa typu pleti?

Najčastejšie majú problém s výberom vhodného prostriedku na odličovanie ženy so suchou alebo citlivou pleťou. Vhodné sú vody s jemným, šetrným zložením. V súčasnosti je dostupných množstvo produktov so špeciálnym zložením aj pre tú najcitlivejšiu pleť, ktoré nevysušuje a nedráždi. Okrem vody sú na túto pleť vhodné aj odličovacie mlieka, ktoré okrem odlíčenia dodajú pleti hydratáciu už pri čistení. Pre mastnú a zmiešanú pleť sú vhodné produkty, ktoré okrem odlíčenia aj hĺbkovo čistia póry, prípadne s protizápalovými zložkami, aby sa obmedzil vznik akné. Ani mastnú pleť by nemala odličovacia voda nadmerne vysušovať, keďže pleť následne produkuje viac mazu.

Aký je rozdiel medzi odličovačom a micelárnou vodou?

Odličovač – zvyčajne určený špeciálne na oči a očné okolie, ale aj na make-up. Tento produkt je určený hlavne na odstránenie make-upu, ak obsahuje olejovú zložku tak aj vodeodolného. Nie je však vhodný ako jediný produkt na čistenie a odlíčenie, keďže pleť nečistí do hĺbky, ale odstráni zvyšky líčídiel len z jej povrchu.

Micelárna voda – obsahuje špeciálne micely, čo sú povrchovo aktívne látky, ktoré na seba naväzujú nečistoty z pleti. Micelárna voda si poradí ako s make-upom, tak aj s ostatnými nečistotami na pleti a nie je potrebné ju ani zmývať, ani použiť okrem nej iný produkt na čistenie pleti. Jediné, s čím si niektoré micelárne vody občas nepodaria, sú kvalitné vodeodolné riasenky.

Užívatelia si obľúbili značky Simpl Therapy a Bioderma. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Bioderma Sébium H2O 500 ml.

Product image

Fytofontana stem cells PURE Odličovač očných partií 125 ml

Fytofontana stem cells PURE Eye odličovač očných partií na dokonalé odlíčenie obsahuje dve fázy.

Môžete mať už dnes

Pozrite sa na produkty z kategórie Odličovacie vody zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Odličovacie vody zoradené od najlacnejších. V kategórii Odličovacie vody nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.