Nicorette Spray 1mg/dávka 150 ks

- 10 %

Nicorette Spray 1mg/dávka 150 ks

Orálna aerodisperzia s rýchlym nástupom účinku, ktorá vám pomôže rýchlo prekonat nutkanie fajčiť. Mentolová príchuť.

16,56 € 18,40 €
Cena za 1 ks: 0,11 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za Zadarmo
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Výhody produktu

4.41
Zákazník odporúča 88 % zákazníkov odporúča
5
(14)
4
3
(1)
2
1
(2)
Zákazník odporúča 88 % zákazníkov odporúča
Účinnosť
90 %
Má výhodné balenie
100 %
Komfort pri užívaní
80 %
4.41
Zákazník odporúča 88 % zákazníkov odporúča
5
(14)
4
3
(1)
2
1
(2)
Zákazník odporúča 88 % zákazníkov odporúča
Účinnosť
90 %
Má výhodné balenie
100 %
Komfort pri užívaní
80 %

Recenzie a skúsenosti s výrobkom Nicorette Spray 1mg/dávka 150 ks

Mia P.
Overený zákazník
3 Recenzie
13 Hodnotení
12 Objednávok

Sprej, ktorý ma odnaučil fajčiť

Mia P. odporúča Overený zákazník

Tento sprej je jediný produkt ktorý ma odnaučil fajčiť. Nemám žiadnu túžbu po cigarete. Fajčila som 18 rokov pravidelne. Skúšala som v minulosti aj žuvačky aj tie najsilnejšie, ale nebolo to ono a dokonca ma z nich niekedy bolela hlava. Tento sprej je dobrý v tom, že po nastriekaní na jazyk cítim okamžitý efekt dodania nikotínu do tela. Pri žuvačkách tento okamžitý efekt nebol a tak som nebola spokojná. Frekvenciu striekania si zvolíte sami podľa potreby. Fajčila som 10-15 cigariet denne. A 1 sprej mi vydrží približne týždeň. Cenovo mi to vychádza približne rovnako ako náklady na cigarety ale s tým rozdielom, že si neškodíte zdraviu, nesmrdíte a snažíte sa s tým už konečne skoncovať. Všetci v okolí neverili že nefajčím a chceli vidieť ten zázrak s ktorým sa mi to podarilo. Odporúčam tak po 3 mesiacoch až pol roku znižovať postupne pomaličky dávky. Každému takým tempom, ako jemu vyhovuje. Pozitívum ale zároveň aj nevýhoda výrobku je jeho sila, ja osobne po nastriekaní na jazyk ho neviem prehltnúť. Nie kvôli chuti, ale kvôli tomu že sa mi začne z neho čkať. Je to komické ale je to tak. Vyriešila som to tým spôsobom, že sprej podržím dlhšie v ústach a potom vypľujem. Vstrebe sa mi cez sliznicu v ústach. Každému ale ináč sedí, sestra ho používa tiež a tá s tým nemá žiadny problém produkt prehltnúť, tak ako je písané v postupe pri použití. Nastriekať do úst, chvíľu podržať a prehltnúť, prípadne kto nemôže, tak vypľuť ako ja. Požívam ho už dlhšie a funguje aj takto bez problémov. Cítim po nastriekaní jemné štípanie na jazyku v kombinácii s chuťou mentolu ale takto to mám rada a aspoň viem že už pôsobí. Chuť ma príjemnú. Najradšej mám mentolový, je svieži. Lesné plody sú sladké. Pozor pri striekaní na jazyk nedýchať a na chvíľu zadržať dych. Odporúčam tento produkt.

Okamžite na mňa pôsobí

Nemám potrebu fajčiť

Nemám vedľajšie účinky

Dobrá chuť mentolu mi vyhovuje

Stojí ma menej alebo rovnako ako tabak

Vhodné aj pre dlhoročných fajčiarov

Nová aj ked zdravšia závislosť na spreji

Čakanie u niekoho po prehltnutí

Užitočné (0) Neužitočné (0)

Vydaj sa na cestu odvykania s orálnym sprejom Nicorette®, ktorý ponúka rýchlu úľavu od chuti na cigaretu

Sprej Nicorette® obsahuje nikotín a pomôže ti tak zvládnuť abstinenčné príznaky počas celého dňa, kedykoľvek sa u teba objaví nutkavá túžba zapáliť si. Patrí do skupiny produktov, ktoré sú tiež známe pod názvom náhradná nikotínová terapia.

Účinok je rýchly – orálny sprej Nicorette® ti pomôže zahnať chuť na cigaretu už za 30 sekúnd, pri užití dvoch dávok. Vďaka svojim rozmerom sa ideálne vojde do tašky alebo kabelky, takže ho môžeš mať stále pri sebe, nech ťa prekvapí chuť na cigaretu kdekoľvek – doma, v kancelárii, vonku alebo na stretnutí s priateľmi.

Nicorette® Spray 1 mg/dávka, orálna roztoková aerodisperzia ti pomôže aktívne bojovať proti siedmim abstinenčným príznakom spojeným s odvykaním: chuť na cigaretu, úzkosť, podráždenie, zlá nálada, nepokoj, slabá koncentrácia a zvýšená chuť do jedla.1

Nicorette
Nicorette® Chceš sa zbaviť chuti na cigaretu?

Hlavné výhody:

  • Rýchla úľava od chuti na cigaretu
  • Účinkuje už do 30 sekúnd, pri užití 2 dávok
  • Vrecková veľkosť
  • Neobsahuje cukor
  • 1 balenie = 150 dávok
Nicorette Spray
Nicorette spray

Odvykaj si od fajčenia pomocou náhradnej nikotínovej terapie

Čo je vlastne náhradná nikotínová terapia a ako funguje?

Náhradná nikotínová terapia funguje tak, že uvoľňuje terapeutický nikotín do krvného obehu v oveľa nižších dávkach ako v cigarete – a to bez škodlivých chemikálií tabakového dymu, ktoré môžu byť zdraviu škodlivé. Týmto spôsobom ti pomáha zmierniť chuť na cigaretu. Náhradná nikotínová terapia ti poskytne nižšie a kontrolovanejšie dávky nikotínu. Dávka sa časom pomaly znižuje, kým sa nikotínu nebudeš môcť vzdať úplne. Ukončenie však bude stále vyžadovať tvoju vôľu a úsilie.2

Pre koho je tento produkt na odvykanie od fajčenia vhodný?

Nicorette® Spray 1 mg/dávka, orálna roztoková aerodisperzia je určený práve pre teba, ak: -máš minimálne 18 rokov, -potrebuješ rýchlo zahnať chuť na cigaretu, -hľadáš produkt na odvykanie od fajčenia, ktorý môžeš použiť v prípade potreby kedykoľvek a kdekoľvek, -je mätová príchuť pre teba tá pravá.

nicorette spray

Ako prestať fajčiť s prípravkom Nicorette® Spray 1 mg/dávka?

Ak nevieš, ako na to, pomôže ti nasledujúca schéma. Vždy však dôrazne odporúčame najskôr si naštudovať písomnú informáciu pre používateľa.

1. krok: 1. – 6. týždeň

Použi sprej Nicorette® hneď, keď ťa prepadne chuť na cigaretu. Najskôr vstrekni sprej raz a ak chuť na cigaretu za niekoľko minút neustúpi, vstrekni aj druhú dávku. Väčšinou odporúčame aplikovať 1 – 2 dávky každých 30 minút až 1 hodinu. Skús si počas 1. kroku zapisovať, koľko dávok denne si priemerne aplikuješ. Prvý týždeň odvykania býva ten najťažší, ak však vydržíš, máš až 9× vyššiu šancu prestať fajčiť raz a navždy.3

2. krok: 7. – 9. týždeň

V priebehu 7. až 9. týždňa začni znižovať počet dávok (vstrekov) za deň. Do konca 9. týždňa je vhodné užívať len polovicu počtu dávok za deň v porovnaní s 1. krokom. Ak si si podľa našej rady v 1. kroku zapisoval počet dávok, ktoré užívaš, na konci 9. týždňa je potrebné dostať sa na polovicu tohto počtu.

3. krok 10. – 12. týždeň

Je to tu – úspešne sa blížiš k životu bez cigariet! Teraz pokračuj v znižovaní počtu dávok tak, aby si v 12. týždni odvykania užíval maximálne 4 dávky za deň. Keď sa ti podarí znížiť počet dávok na 2 – 4 za deň, prestaň orálny sprej používať úplne. Blahoželáme, podarilo sa ti to – konečne sa môžeš poriadne nadýchnuť!

Nicorette spray
nicorette spray
nicorette spray

Zloženie:

Jedna dávka (vstrek) dodáva 1 mg nikotínu v 0,07 ml roztoku. 1 ml roztoku obsahuje 13,6 mg nikotínu.

Zoznam pomocných látok:

Propylénglykol (E1520), bezvodý etanol, trometamol, poloxamér 407, glycerol (E422), hydrogenuhličitan sodný, levomentol, mentolová príchuť, chladivá príchuť, sukralóza, acesulfám, draselná soľ, butylhydroxytoluén (E321), kyselina chlorovodíková (na úpravu pH), čistená voda

Vyskúšaj kombinovanú terapiu Nicorette®!

Ak máš pocit, že potrebuješ v odvykaní od fajčenia viac podporiť, vyskúšaj kombinovanú terapiu Nicorette®, ktorá počas 12 týždňov odvykania zdvojnásobí tvoju šancu prestať fajčiť raz a navždy, v porovnaní s tým, ak sa snažíš odvyknúť si od fajčenia len s jedným produktom.4

Kombinovaná terapia Nicorette® je určená všetkým, ktorí odvykajú od fajčenia a ktorí počas dňa aj tak občas pociťujú nezvládnuteľnú chuť na cigaretu.

Ako na to?

Kontroluj chuť na cigaretu 16 hodín pomocou náplasti, pri náhlej a nezvládnuteľnej túžbe použi 2 mg žuvačky Nicorette Gum® alebo Nicorette® orálny sprej.

Nezabudni si vždy vybrať náplasť podľa stupňa svojej nikotínovej závislosti a fázy odvykania, v ktorej sa práve nachádzaš.

nicorette kombinovaná terapie

Výzva prvého týždňa s Nicorette®

Zvažuješ, že prestaneš fajčiť? Neváhaj a poď do toho hneď teraz! Prestať fajčiť je jedna z najlepších vecí, ktorú môžeš pre svoje zdravie urobiť. Vieme, že vydržať nefajčiť stojí veľa síl a silnú vôľu. Preto vždy, keď to najviac potrebuješ, stojí Nicorette® pri tebe. Vyber si zo širokej škály možností na odvykanie tú, ktorá ti bude vyhovovať najviac. Vieš, že ak vydržíš nefajčiť prvý týždeň, bude tvoja šanca prestať navždy až 9× vyššia?5

Zapoj sa aj ty do našej výzvy a prestaň fajčiť raz a navždy. Pretože kedy inokedy, ak nie teraz? Odvykaj s Nicorette®!

Nicorette
Nicorette® SK Prijmi výzvu!

Ešte stále váhaš, či máš prestať fajčiť?

Ak ťa ani naša výzva 1. týždňa nepresvedčila skoncovať s fajčením raz a navždy, máme pre teba niekoľko ďalších dôvodov, prečo začať s odvykaním pomocou Nicorette® práve teraz!

Zdravotné prínosy

To, že fajčenie škodí zdraviu, už dávno vieš. S každou ďalšou cigaretou vdychuješ až 4 000 rôznych chemických látok, z ktorých mnohé sú jedy a karcinogény. Fajčenie môže spôsobiť zdravotné problémy nielen tebe, ale aj tvojim blízkym.Pasívne fajčenie môže totiž zapríčiniť vznik rovnakých ochorení, akými trpia fajčiari. Predovšetkým deti, ktoré žijú v zadymených priestoroch, sú oveľa náchylnejšie na vznik ochorenia dýchacích ciest, alergie, astmy, zápalu stredného ucha a ďalších ochorení.6

Naše telo je neuveriteľný stroj a dokáže sa vyrovnať takmer s čímkoľvek. Len pár dní od skoncovania s fajčením sa ti už začne zlepšovať chuť a čuch a bude sa ti lepšie dýchať. Vďaka tomu sa konečne budeš môcť naplno venovať aktivitám, ktoré miluješ. Vedel si, že po roku nefajčenia klesá riziko srdcového infarktu až na polovicu? Kvôli tomu predsa stojí za to prestať fajčiť!7

Finančné prínosy

Áno, náhradná nikotínová terapia niečo stojí, ale je drahšia ako fajčenie? To je viac ako nepravdepodobné!

Veľa ľudí si ani neuvedomuje, koľko ich fajčiarsky zlozvyk skutočne stojí. Skús si vypočítať, aká je tvoja aktuálna spotreba cigariet za jeden mesiac. A čo za rok? Keď si túto sumu spočítaš, možno ti vyrazí dych. Balenie niektorých výrobkov Nicorette® môže byť síce drahšie ako škatuľka cigariet, z dlhodobého hľadiska za ne ale zaplatíš výrazne menej, ako by si zaplatil za cigarety. Náhradná nikotínová terapia Nicorette® je navrhnutá tak, aby ti pomohla definitívne skoncovať s nikotínom, takže náklady s ňou spojené sú len jednorazové.

linka

1Hughes JR, Gust SW, Skoog K, Keenan RM, Fenwick JW. Symptoms of tobacco withdrawal. A replication and extension. Arch Gen Psychiatry. 1991 Jan;48(1):52–9. doi: 10.1001/archpsyc­.1991.01810250054­007. PMID: 1984762. (cravings, anxiety, poor concentration, increased appetite, irritability and restlessness). Fagerström KO, Schneider NG, Lunell E. Effectiveness of nicotine patch and nicotine gum as individual versus combined treatments for tobacco withdrawal symptoms. Psychopharmacology (Berl). 1993;111(3):271–7. doi: 10.1007/BF02244941. PMID: 7870963. (cravings, poor concentration, increased appetite, irritabilty) DSM-5 criteria (anxiety, poor concentration, increased appetite, irritability, low mood, restlessness)

2https://www.stop-koureni.cz/…tinova-lecba

3Tonnesen P et al. Higher dosage nicotine patches increase one year smoking cessation rates : results from the European CEASE trial. Eur Respir J 1999; 13: 238–246 Shiffman S. Effect of nicotine lozenges on affective smoking withdrawal symptoms : secondary analysis of a randomised double-blind placebo-controlled trial. Clinical Therapeutics 2008; 30(8): 1461–1475 Nicotine Addiction in Britain. A report of the Tobacco Advisory Group of the Royal College of Physicians. 2000

4NICORETTE® Combination therapy provides 2 x greater odds of quitting vs monotherapy at 12 weeks. Kornitzer M, et al. Combined used of nicotine patch and gum in smoking cessation: a placebo-controlled clinical trial. Prev Med 1995; 24:41–47.

5Tonnesen P et al. Higher dosage nicotine patches increase one year smoking cessation rates : results from the European CEASE trial. Eur Respir J 1999; 13: 238–246 Shiffman S. Effect of nicotine lozenges on affective smoking withdrawal symptoms : secondary analysis of a randomised double-blind placebo-controlled trial. Clinical Therapeutics 2008; 30(8): 1461–1475 Nicotine Addiction in Britain. A report of the Tobacco Advisory Group of the Royal College of Physicians. 2000

6https://www.bezcigaret.cz/…i-o-odvykani

7https://www.bezcigaret.cz/…i-o-odvykani

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Nicorette, ktoré nájdete v kategóriách Odvykanie od fajčenia, Hlava a psychika a Lieky. Výrobok zrecenzovalo 16 zákazníkov a 88 % ho odporúča. Výrobok je v zľave 10 %. Nicorette Spray 1mg/dávka 150 ks je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 3017A. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii PRESTAŇ FAJČIŤ RAZ A NAVŽDY!.

EAN: 3574660707540
Značka: Nicorette
ŠÚKL kód: 3017A
ATC: N07BA01
Forma: Sprej
Trápi ma: Fajčenie
Veľkosť balenia: 150 ks
Štítok: Otestované Black Friday
Originálny názov: Nicorette Spray 1mg/dávka aer ora 150 dávok 1x13 2 ml
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

4.41
Zákazník odporúča 88 % zákazníkov odporúča
5
(14)
4
3
(1)
2
1
(2)
Zákazník odporúča 88 % zákazníkov odporúča
Účinnosť
90 %
Má výhodné balenie
100 %
Komfort pri užívaní
80 %

Recenzie a skúsenosti s výrobkom Nicorette Spray 1mg/dávka 150 ks

Mia P.
Overený zákazník
3 Recenzie
13 Hodnotení
12 Objednávok

Sprej, ktorý ma odnaučil fajčiť

Mia P. odporúča Overený zákazník

Tento sprej je jediný produkt ktorý ma odnaučil fajčiť. Nemám žiadnu túžbu po cigarete. Fajčila som 18 rokov pravidelne. Skúšala som v minulosti aj žuvačky aj tie najsilnejšie, ale nebolo to ono a dokonca ma z nich niekedy bolela hlava. Tento sprej je dobrý v tom, že po nastriekaní na jazyk cítim okamžitý efekt dodania nikotínu do tela. Pri žuvačkách tento okamžitý efekt nebol a tak som nebola spokojná. Frekvenciu striekania si zvolíte sami podľa potreby. Fajčila som 10-15 cigariet denne. A 1 sprej mi vydrží približne týždeň. Cenovo mi to vychádza približne rovnako ako náklady na cigarety ale s tým rozdielom, že si neškodíte zdraviu, nesmrdíte a snažíte sa s tým už konečne skoncovať. Všetci v okolí neverili že nefajčím a chceli vidieť ten zázrak s ktorým sa mi to podarilo. Odporúčam tak po 3 mesiacoch až pol roku znižovať postupne pomaličky dávky. Každému takým tempom, ako jemu vyhovuje. Pozitívum ale zároveň aj nevýhoda výrobku je jeho sila, ja osobne po nastriekaní na jazyk ho neviem prehltnúť. Nie kvôli chuti, ale kvôli tomu že sa mi začne z neho čkať. Je to komické ale je to tak. Vyriešila som to tým spôsobom, že sprej podržím dlhšie v ústach a potom vypľujem. Vstrebe sa mi cez sliznicu v ústach. Každému ale ináč sedí, sestra ho používa tiež a tá s tým nemá žiadny problém produkt prehltnúť, tak ako je písané v postupe pri použití. Nastriekať do úst, chvíľu podržať a prehltnúť, prípadne kto nemôže, tak vypľuť ako ja. Požívam ho už dlhšie a funguje aj takto bez problémov. Cítim po nastriekaní jemné štípanie na jazyku v kombinácii s chuťou mentolu ale takto to mám rada a aspoň viem že už pôsobí. Chuť ma príjemnú. Najradšej mám mentolový, je svieži. Lesné plody sú sladké. Pozor pri striekaní na jazyk nedýchať a na chvíľu zadržať dych. Odporúčam tento produkt.

Okamžite na mňa pôsobí

Nemám potrebu fajčiť

Nemám vedľajšie účinky

Dobrá chuť mentolu mi vyhovuje

Stojí ma menej alebo rovnako ako tabak

Vhodné aj pre dlhoročných fajčiarov

Nová aj ked zdravšia závislosť na spreji

Čakanie u niekoho po prehltnutí

Užitočné (0) Neužitočné (0)

Hodnotenie produktov

{{ comment.name }}
Overený nákup
Heureka recenzie
Neoverená recenzia
{{ comment.updatedAt }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Zákazník odporúča Zákazník odporúča
Zákazník neodporúča Zákazník neodporúča

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitočné?
Overovanie recenzií
Príbalovú informáciu môžete stiahnuť tu
EAN: 3574660707540
Značka: Nicorette
ŠÚKL kód: 3017A
ATC: N07BA01
Forma: Sprej
Trápi ma: Fajčenie
Veľkosť balenia: 150 ks
Štítok: Otestované Black Friday
Originálny názov: Nicorette Spray 1mg/dávka aer ora 150 dávok 1x13 2 ml
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia