Dildá s prísavkou - Ružová - najlacnejšie produkty (2 produktov)

Ruky nahor! V tejto kategórii ich nebudete potrebovať. Dildo pomocou prísavky pripevníte na akýkoľvek hladký povrch (kachličky v sprche, stôl, podlahu,...), zvisle alebo vodorovne. Erotickú rozkoš si tak môžete užívať v rôznych polohách presne …

Zobraziť viac

Ruky nahor! V tejto kategórii ich nebudete potrebovať. Dildo pomocou prísavky pripevníte na akýkoľvek hladký povrch (kachličky v sprche, stôl, podlahu,...), zvisle alebo vodorovne. Erotickú rozkoš si tak môžete užívať v rôznych polohách presne podľa vašich predstáv. Prísavka sa zo začiatku môže zdať ako nenápadná vychytávka, ale prínos, ktorý vďaka nej získate, za vyskúšanie každopádne stojí. Dildo s prísavkou môžete smelo použiť aj ako klasické dildo napríklad v posteli alebo ako análnu hračku.

Užívatelia hodnotia najlepšie značky Lady Dreams a Fun Factory. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Fun Factory Vibrátor Boss telový.

Fun Factory Vibrátor Boss ružový

Fun Factory Vibrátor Boss ružový

Môžete mať vo štvrtok 25. 4.
Lady Dreams Dildo Marty

Lady Dreams Dildo Marty

Môžete mať v piatok 26. 4.
Dildá s prísavkou - Ružová - najlacnejšie produkty - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Dildá s prísavkou - Ružová - najlacnejšie produkty ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Dildá s prísavkou - Ružová - najlacnejšie produkty na 100 %
Recenzia produktu: Lady Dreams Dildo Kerios Black
5 / 1x
Super
Recenzia produktu: Fun Factory Vibrátor Boss ružový
5 / 2x
Manželka je s tvarem a velikostí velmi spokojena.

Pozrite sa na produkty z kategórie Dildá s prísavkou zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Dildá s prísavkou sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Dildá s prísavkou zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.