Dildá s prísavkou - Lady Dreams - Ružová (1 produktov)

Ruky nahor! V tejto kategórii ich nebudete potrebovať. Dildo pomocou prísavky pripevníte na akýkoľvek hladký povrch (kachličky v sprche, stôl, podlahu,...), zvisle alebo vodorovne. Erotickú rozkoš si tak môžete užívať v rôznych polohách presne …

Zobraziť viac

Ruky nahor! V tejto kategórii ich nebudete potrebovať. Dildo pomocou prísavky pripevníte na akýkoľvek hladký povrch (kachličky v sprche, stôl, podlahu,...), zvisle alebo vodorovne. Erotickú rozkoš si tak môžete užívať v rôznych polohách presne podľa vašich predstáv. Prísavka sa zo začiatku môže zdať ako nenápadná vychytávka, ale prínos, ktorý vďaka nej získate, za vyskúšanie každopádne stojí. Dildo s prísavkou môžete smelo použiť aj ako klasické dildo napríklad v posteli alebo ako análnu hračku.

Užívatelia hodnotia najlepšie značky Fun Factory. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Fun Factory Dildo Amor ružové.

Lady Dreams Dildo Marty

Lady Dreams Dildo Marty

Môžete mať za 11 dní v pondelok 10. 6.
Dildá s prísavkou - Lady Dreams - Ružová - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Dildá s prísavkou - Lady Dreams - Ružová ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Dildá s prísavkou - Lady Dreams - Ružová na 100 %
Recenzia produktu: Lady Dreams Dildo Kerios Black
5 / 1x
Super
Recenzia produktu: Fun Factory Vibrátor Boss ružový
5 / 2x
Manželka je s tvarem a velikostí velmi spokojena.
Recenzia produktu: Fun Factory Dildo Magnum čierne
5 / 1x
Příjemný materiál a snadná údržba, velikost prý přijatelná

Pozrite sa na produkty z kategórie Dildá s prísavkou zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Dildá s prísavkou sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Dildá s prísavkou zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.