Generica C-numin® 30 tabliet

Výživový doplnok pre podporu imunity s obsahom aktivovanej formy vitamínu …

 Zobraziť viac

Výživový doplnok pre podporu imunity s obsahom aktivovanej formy vitamínu C 500 mg, organického selénu a prírodných nukleotidov. Obsiahnutý vitamín C má vysokú vstrebateľnosť, účinkuje 24 hodín a je vhodný aj pre citlivý žalúdok.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom
podpora imunity, výživový doplnok

Vitamín C

Výživový doplnok C-numin® má komplexné zloženie účinných látok na podporu imunity. Obsahuje aktivovanú formu vitamínu C a selén, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom a prírodné nukleotidy. Tieto 3 účinné látky pôsobia synergicky, čo znamená, že účinok týchto látok sa vzájomným pôsobením podporuje.

Výhody aktivovanej formy vitamínu C

24 hodín, rýchle vstrebavanie

24-hodinový účinok

Aktivácia metabolitmi zabezpečuje rýchle vstrebávanie a pomáha zvyšovať retenciu (zadržiavanie) vitamínu C v bunkách až 24 hodín. Strata vitamínu C močom je nižšia v porovnaní s užívaním bežného vitamínu C.

vitamín c, vysoká biologická dostupnosť

Vysoká biologická dostupnosť

Vďaka chelátovaným minerálom je táto forma vitamínu C úplne ionizovaná a 100 % biologicky dostupná od okamihu príjmu. Niekoľko hodín po konzumácii je koncentrácia vitamínu C v krvi oveľa vyššia, ako by bola po užití bežného vitamínu C.

 citlivý žalúdok, vitamín c

Vhodná aj pre citlivý žalúdok

Nekyslá forma vitamínu C s neutrálnym pH nespôsobuje tráviace ťažkosti.

C-numin®

Prípravok C-numin® obsahuje aktivovanú formu vitamínu C, ktorá sa vyrába pomocou špeciálneho výrobného procesu. Výsledkom je produkt s neutrálnym pH, ktorý obsahuje prirodzene sa vyskytujúce metabolity vitamínu C. Tieto metabolity (vápenaté soli, horečnaté soli a kyselina treónová), aktivujú molekuly vitamínu C, čo uľahčuje ich transport a vstrebávanie v organizme.

vitamín c, prípravok C-numin
nukleotidy

Nukleotidy

Prípravok C-numin® obsahuje aj prírodné nukleotidy z kvasiniek Saccharomyces cerevisae vysokej čistoty a je zdrojom 4 semiesenciálnych nukleotidov – adenín, cytozín, guanín, uracil.Nukleotidy sa prirodzene vyskytujú v potravinách, v materskom mlieku a vo všetkých živých bunkách tela. Zvýšenú potrebu nukleotidov má organizmus v určitých náročných životných situáciách ako je stres, intenzívne cvičenie, prebiehajúca infekcia.

Odporúčané dávkovanie

Dospelí a deti od 12 rokov 1 tabletu 1× denne, zapiť vodou. Pri problémoch s prehĺtaním je možné tablety rozpoliť v smere poliacej ryhy.

Generica C numin
Generica C-numin®

Upozornenie

Nie je vhodný pre deti do 12 rokov. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. V prípade tehotných a dojčiacich žien je potrebné užívanie prípravku konzultovať s lekárom. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí, pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste. Prípravok neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti vyznačenom na obale! Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité faktory Vášho zdravia.

Skúste tiež ostatné produkty značky Generica, ktoré sú v kategóriách Výživové doplnky, Vitamín C a Vitamíny. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Vitamín C.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

Upozornenie:
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
EAN8588003769695
ZnačkaGenerica
Veľkosť balenia30 tabliet
Vek>12 rokov
Cesta podaniaPerorálne - prehĺta sa
Forma  Tableta
PrePre deti, Pre dospelých
Režim výdaja  Doplnok stravy
Na čo je doplnok  Na podporu imunity
Uvoľňovanie  Postupné uvoľňovanie
Originálny názovGENERICA C-numin tbl 1x30 ks