Aporosa Simethicon 80 mg 50 tabliet

Česká značka

Aporosa Simethicon 80 mg 50 tabliet

Simethicon ako protipenivá látka potláča pocit nadúvania a plynatosti. Pôsobí priamo v tráviacom trakte, kde napomáha rozpadu bubliniek plynu a uľaví prípadným bolestiam brucha.

Môžete mať už zajtra možnosti doručenia Skladom 5+ ks
3,19 €
Cena za 1 tabletu: 0,06 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Výhody produktu

Česká značka Česká značka
aporosa

Trápi vás plynatosť alebo nadúvanie?

Hľadáte prípravok, ktorý vás týchto problémov zbaví a uľaví vám? V tom prípade môžete siahnuť po prípravku Aporosa Simethicon, ktorý je založený práve na látke zvanej simetikón. Tá účinkuje v črevách a pomáha práve proti uvedeným príznakom nadúvania a plynatosti všetkým vekovým skupinám.

aporosa

Účinná zložka

Účinnou zložkou obsiahnutou vo výživovom doplnku je látka zvaná simetikón. Ide o látku, ktorej účinnosť a bezpečnosť bola overená niekoľkými štúdiami a ktorá sa využíva v mnohých prípravkoch určených proti zažívacím ťažkostiam. Simetikón patrí medzi protipenivé látky pôsobiace priamo v tráviacom trakte bez ďalšieho vstrebávania sa do organizmu. Látka účinkuje v črevách, kde však nedochádza k jej absorpcii, ale priamo k pôsobeniu, a to na povrchové napätie plynových bublín v črevnej náplni a v tráviacom trakte. Sekundárne dochádza aj k zhlukovaniu plynových bublín.

Potláča pocit nadúvania a celkovo plynatosť.

Znižuje množstvo plynu v črevách.

Prináša úľavu od prípadných bolestí brucha, ktoré boli spôsobené tlakom plynov.

Látka simetikón je bezpečná a nevstrebáva sa do krvi.

Simetikón

Simetikón znižuje množstvo plynu v črevách, potláča pocit nadúvania a celkovo plynatosť. Okrem toho znižuje aj plynové tiene v tráviacom trakte. Výsledkom je rozptýlenie napätia a plynu v tráviacom ústrojenstve, jeho regulácia a vylúčenie peristaltikou. Sekundárne prináša simetikón aj úľavu od prípadných bolestí brucha, ktoré boli spôsobené tlakom plynov.

aporosa
aporosa

Bezpečnosť

Okrem pôsobenia na aktuálne problémy pomáha simetikón aj preventívne, keď zabraňuje opakovanému vzniku ďalšej peny a predchádza tak vzniku plynatosti a nadúvania. Samotná látka je bezpečná, chemicky inertná, nevstrebáva sa do krvi a nie je žiadnym spôsobom metabolizovaná. Práve naopak, vylučuje sa spolu so stolicou bez akejkoľvek zmeny.

Dávkovanie

1 tableta 3× denne podľa potreby. Zapite dostatočným množstvom tekutín.

Zloženie

Jedna tableta obsahuje: simetikón 80 mg, mikrokryštalickú celulózu (plnidlo), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), stearan horečnatý rastlinného pôvodu (protihrudkujúca látka).

Zloženie

V 1 tablete: Simethicon 80 mg, mikrokryštalická celulóza (plnidlo), oxid kremičitý (protispekavá látka), stearan horečnatý rastlinného pôvodu (protispekavá látka).

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Aporosa, ktoré sú v kategóriách Výživové doplnky, Trávenie a metabolizmus a Imunita. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Imunita tráviacej sústavy.

EAN: 8594207460382
Značka: Aporosa
Forma: Tableta
Na čo je doplnok: Na trávenie a metabolizmus
Štítok: Česká značka
Veľkosť balenia: 50 tabliet
Originálny názov: Aporosa Simethicon 80 mg 40 + 10 tabliet
Dodávateľ na trh: NUTRICIUS s.r.o.
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Probiotiká

Detox tela

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 8594207460382
Značka: Aporosa
Forma: Tableta
Na čo je doplnok: Na trávenie a metabolizmus
Štítok: Česká značka
Veľkosť balenia: 50 tabliet
Originálny názov: Aporosa Simethicon 80 mg 40 + 10 tabliet
Dodávateľ na trh: NUTRICIUS s.r.o.
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia