Úprava vzduchu - Beurer (15 produktov)

To čo vdychujeme vonku koľkokrát neovplyvníme. Vzduch vo vnútri, v našich obydliach, ale ovplyvniť môžeme. Ba dokonca by sme mali. V dnešnej dobe už máme na výber nespočetné množstvo šikovných prístrojov, ktoré kvalitu vzduchu dokážu výrazne zlepšiť

Zobraziť viac

To čo vdychujeme vonku koľkokrát neovplyvníme. Vzduch vo vnútri, v našich obydliach, ale ovplyvniť môžeme. Ba dokonca by sme mali. V dnešnej dobe už máme na výber nespočetné množstvo šikovných prístrojov, ktoré kvalitu vzduchu dokážu výrazne zlepšiť. O ktoré sa jedná? V kategórii Úprava vzduchu si vyberiete z malých spotrebičov podľa toho, čo vás doma trápi.

Čističky vzduchu - Dokážu zachytiť a zlikvidovať až 99% škodlivín. Ide o rôzne pele, mikroorganizmy, vírusy alebo roztoče. Jednoduchým vetraním sa ich ale bohužiaľ nezbavíme.

Zvlhčovače vzduchu - Zbavujú vzduch prachových častíc a ako je zrejmé z názvu - zvlhčujú vzduch. Zároveň majú aj pozitívne účinky na suchú pokožku. Pokiaľ vás teda trápi suchý vzduch, budú tou správnou voľbou.

Odvlhčovače vzduchu - Bojujete s príliš vlhkým vzduchom? Ten môže viesť k tvorbe plesní, a to je ešte len nepríjemná záležitosť. S týmto pomocníkom sa zbavíte prebytočného vlhka a navyše aj baktérií vo vzduchu.

Ochladzovanie - Na horúce letné večery doma alebo dlhé popoludnia v kancelárii je tu podkategória ventilátorov a klimatizácií.

Elektrické difuzéry - Tú správnu vôňu domova navodíte ideálne čerstvo upečenou štrúdľou. Pomôcť ale môže aj správne vybraný difuzér, ktorého náplň vás poštekli v nose :)

V tejto kategórii Úprava vzduchu je k dispozícii 161 výrobkov, u 1 z nich máte dodanie zadarmo. Užívatelia si najviac obľúbili značky Stadler Form, ETA a Beurer. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Olimpia Splendid Caldo Pop A Keramický ventilátorový ohrievač. Pokiaľ ste si nevybrali tu žiadny tovar, pozrite sa aj na kategórie Čističky vzduchu, Zvlhčovače vzduchu, Chladenie, Odvlhčovače vzduchu a Príslušenstvo k úprave vzduchu.

Beurer LA 40 Aromatický difuzér

Môžete mať už dnes
47 €
38,32 €

Beurer LB 37 Toffee Zvlhčovač vzduchu

Môžete mať vo štvrtok 25. 4.
55,12 €

Beurer Zvlhčovač vzduchu biely LB 88

Môžete mať vo štvrtok 25. 4.
119 €
95,20 €

Beurer BEU-MK soľ do zvlhčovača 1250 g

Môžete mať vo štvrtok 25. 4.
25 €
20,72 €

Beurer Zvlhčovač vzduchu LB 37 bielá

Môžete mať vo štvrtok 25. 4.
65 €
53,52 €

Beurer Filter ku LR 500

Môžete mať vo štvrtok 25. 4.

Beurer Trojvrstvový náhradný filter pre LR 220

Môžete mať vo štvrtok 25. 4.
35 €
28,72 €

Beurer Čistička vzduchu LR 220

Môžete mať vo štvrtok 25. 4.
189 €
151,20 €
Úprava vzduchu - Beurer - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Úprava vzduchu - Beurer ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Úprava vzduchu - Beurer na 92 %
Recenzia produktu: AENO Čistička vzduchu AP4
5 / 2x
Funguje bez hluku, je tam ionizácia vzduchu. spracovanie je krásne, materiály príjemné. Používam ho už týždeň, vzduch v miestnosti je sviežejší
Recenzia produktu: Philips HU2716/10 zvlhčovač
5 / 1x
Nevím zdali mám vadný model, ale ani místnosti o o polovičním rozměru nedokáže zvlhcit dle požadované úrovně nastavení. Režim 50/60 je nesmysl - ani po x hodinách na maximální výkon jsem se nedostal přes 43% Noční režim je fajn- neruší ale po 8 hodinách se vám vlhkost dle ukazatele zvedne z 30 na 33% s to je velmi mizivé
Recenzia produktu: Philips Zvlhčovač vzduchu pre koncentrátor kyslíka
5 / 1x
S dodaným tovarom som veľmi spokojný, prekvapilo ma expresné dodanie za dobrú cenu.
Recenzia produktu: Nobilis Tilia Keramický difuzér
5 / 6x
Hezký doplněk do místnosti a přitom zvlhčí ovzduší.
Recenzia produktu: Concept Zvlhčovač vzduchu Perfect Air Wood 2v1
5 / 3x
Produkty fajn, ale vaše emaily ne jste strašně moc dotěrný neskutečně otravný kvůli trapnému hodnocení ? 4 měsíce v kuse pořád stejný emaily o hodnocení hovadiny strašný vtěrky
Recenzia produktu: Meaco Dry ABC 12L čierny ovládací panel
5 / 1x
Zatiaľ som ho používala iba 4 dni. Prístroj denne stiahol za 10-12 hodín práce celú nádrž 2,6 litra. Sám sa potom vypol. Na stenách sa mi urobili mokré mapy. Neviem, či je to tým, že prístroj sťahuje vlhkosť, zrejmä by som sa mala s niekym kompetentným poradiť. Používala som ho aj keď som dosušila vypranú bielizeň na radiátoroch. Vtedy sa nádrž naplnila skôr. Mám pocit, že nielen sťahuje z múrov vlhkosť ale zároveň aj kúri, pretože v miestnosti je teplejšie. Dávam 5 * a kúpu odporúčam.
Recenzia produktu: Stadler Form Anton black zvlhčovač vzduchu ultrazvukový 170 g vody/h
5 / 1x
Vyuzivam ho vo vacsej miestnosti ako je odporucana, ale mam pocit ze trochu pomaha. Nema zabudovany vlhkomer takze nevie sa sam vypnut. Je cislo manualny a musite ho zapnut a vypnut sami. Ma 3 stupne intenzity odparovania.
Recenzia produktu: Klarstein Drybest 2000 2G odvlhčovač vzduchu Čierna
5 / 1x
Používame ho hlavne, keď sa suší v izbe prádlo. Keď je pustený niekoľko hodín, je viditeľné na oknách ako eliminuje vlhkosť. V nádobke sa dá kontrolovať koľko vody už vykondenzoval. Na stupnici to ťažko vidieť a svetielka sú na ňom trvalo zapnuté, takže v noci ho v spálni nepoužívame, ale povedala by som, že jeho pozitíva prevyšujú tieto malé nedostatky. Máme ho ešte krátko, tak neviem posúdiť ako dlho vydrží. Ale určite ho odporúčam. Zráža vodu v byte určite účinnejšie ako chemické odvlhčovače.
Recenzia produktu: Vitammy AIR + PA600 Čistička vzduchu s plazmovým generátorom
5 / 2x
Výborný výrobok. Kupovaná špeciálne pre svoj malý rozmer. Funguje skvelo. Je tichá. Vzduch je krátko po zapnutí citeľne čerstvejší a čistejší.
Recenzia produktu: Sencor SFN 5040BL stojanový ventilátor
5 / 1x
Spokojenost veliká