Ultra tenké kondómy - najdrahšie produkty (0 produktov)

Pripravte sa na extra citlivosť. Kondómy totiž nemusia byť nepriateľom potešenia. Práve naopak. Existuje celý rad takzvaných „invisible“ kondómov, ktoré sľubujú ešte väčšiu rozkoš. Ultra tenké kondómy môžu byť až o 20% tenšie ako tie klasické. Na …

Zobraziť viac

Pripravte sa na extra citlivosť. Kondómy totiž nemusia byť nepriateľom potešenia. Práve naopak. Existuje celý rad takzvaných „invisible“ kondómov, ktoré sľubujú ešte väčšiu rozkoš. Ultra tenké kondómy môžu byť až o 20% tenšie ako tie klasické. Na ich ochranných schopnostiach to však nijako nespoznáte. Vyskúšajte ich na vlastnej koži.

Sú ultra tenké kondómy náchylnejšie na prasknutie?

Nie. Doteraz nebolo potvrdené, že by mali ultra tenké kondómy väčší sklon k prasknutiu. Nemusíte sa teda báť.

Bude s ultra tenkým kondómom zážitok intenzívnejší?

Všetko tomu nasvedčuje. Pri používaní ultra tenkého kondómu je menej pravdepodobné, že kondóm ucítite a skôr si tak užijete vzájomnú intimitu. Menej materiálu medzi vami a vaším partnerom povedie k väčšiemu vzrušeniu a potešeniu pre vás oboch.

Výhody ultra tenkých kondómov

  • navodzujú realistický pocit milovania bez kondómu
  • percento ochrany je rovnaké ako u bežných kondómov

Vymazať všetky filtre

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my ho skúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Nenašli ste, čo ste hľadali?

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadávaním vhodného produktu.

Potrebujete poradiť?

Pozrite sa na produkty z kategórie Ultra tenké kondómy zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Ultra tenké kondómy sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Tie najpredávanejších kúsky v kategórii Ultra tenké kondómy nájdete medzi prvými.