Otrubosal 100 toboliek 100 mäkkých kapsúl

Výživový doplnok obsahujúci pšeničné otruby. Je to 100 % prírodný preparát pre dobré zažívanie, reguluje stolicu a prispieva k správnemu vyprázdňovaniu.

Výživový doplnok obsahujúci pšeničné otruby. Je to 100 % prírodný preparát pre dobré zažívanie, reguluje stolicu a prispieva k správnemu vyprázdňovaniu.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

BIO BIO

Popis

 • Pšeničné otruby znižujú hladinu cholesterolu a riziko niektorých závažných ochorení: divertikulitídy, rakoviny hrubého čreva, srdcových ochorení a rakoviny prsníka
 • Vykonávajú v čreve tri základné činnosti: zadržujú vodu a zväčšujú objem stolice; zrýchľujú pohyb stolice v črevách; zadržujú dráždivé a jedovaté látky, cholesterol, žlčové soli a karcinogény, ktoré sa nachádzajú v črevách a zvyšujú ich vylučovanie stolicou

Zloženie

 • Bio pšeničné otruby

Dávkovanie

 • 5x 2 tobolky denne, zapiť dostatočným množstvom tekutín
 • Otruby sa dajú použiť aj na rôzne kožné defekty ako prídavok do kúpeľa, t.j. 2 tobolky na 4 dcl vody a k tomu pridať 2 diely octu do vlažnej vody, následne namočiť alebo potrieť tieto kožné defekty s týmto roztokom

Skladovanie

 • Skladujte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Výživový doplnok chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Skladujte pri teplote 15-25°C.

Upozornenie

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti.

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Otrubosal, ktoré sú v kategóriách Zažívanie a Výživové doplnky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Zažívanie.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

Upozornenie:
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
EAN8586010471143
ZnačkaOtrubosal
Veľkosť balenia100 mäkkých kapsúl
Forma  Měkké tobolky
Režim výdaja  Doplnok stravy
Vlastnosti  BIO
Na čo je doplnok  Na trávenie a metabolizmus  Na zápchu  Na cholesterol
Originálny názovOTRUBOSAL 100TOB.